اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۹۹۸
وضعیت کالا :
موجود

در اولین حرف باید بهتون بگم این پکیج آموزش های کامل نوسان گیری میباشد

معمولا درصدهای نوسان گیری در بورس برای یک معامله گر حرفه ای بین ۵ تا ۱۰ درصد می باشد و هیچ سرمایه گذاری با این هدف هیچ وقت ریسک بیشتری را متحمل نمی شود.

مبلغ :
۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲,۰۰۰ تومان (۲۲٪)
مبلغ نهایی :
۷,۰۰۰ تومان

شایدهایی که باید بخوانید در مورد نوسان گیری بورس

شاید دیده باشید بعضی از افراد در مدت کوتاهی با سرمایه گذاری اندک در بورس به درآمد سرشاری می رسند و همیشه از خریدو فروش سهام لذت می برند. پس چرا شما نتوانید این سرمایه را جذب کنید؟
شاید بعضی مواقع شده که بخواهید سهمی را بخرید ولی استرس داشته باشید این سهم خوب است یا خیر.ما در این اموزش بهتون میگیم چگونه بفهمید کدوم سهم ارزش بیشتری خواهد داشت.
شاید هم دیده باشید بعضی مواقع سهمی را خریداری کرده اید و سهم سود کرده است و الان میخواهید بفروشید ما بهتون میگیم چطوری با بالاترین قیمت بفروشید.
شما هم با این اموزش در بورس سود کنید و از سهام خود لذت ببریدشاید نتونید باور کنید ولی از ۱۰ نفر اول ثروتمندترین مرد دنیا ، ۶ نفر از آنها از طریق سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شده اند.
این محصول نسبت به محتوای داخل و آموزش کامل باید قیمتی بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان را برای فروش بگذاریم ولی تا مدت محدودی برای کسانی که نیاز به آموزش دارند و در ابتدای یادگیری میباشد دارای تخفیف میباشد

نظرات کاربران