سریال انیمیشن و برنامه کودک

آدرس :
قزوین - آبیک - زیاران خیابان شهداء پایین تر از مدرسه جلال ال احمد کامپیوتر ذبیح اله فلاح

خریداران عزیز توجه کنید که :

از شرایط دی وی دی های این فروشگاه خدمت شما سروران عرض کنم کلیه فیلم های موجود فقط در کامپیوتر ، لپ تاپ ، تب لت ، گوشی های اندروید ، پلیر و دستگاه هایی که فرمت های MP4 ، MKV، AVI DAT و FLV را پشتیبانی کنند قابل پخش می باشد.

از شرایط دیگر این فروشگاه قابل ذکره که تمامی آهنگ های صوتی و MP3 موجود این فروشگاه در کلیه دستگاه های پخش موجود قابل پخش می باشد .

قابل ذکره که این بسته در صورت درخواست شما و اگر بخواهید و سفارش بدهید به صورت فلش یا مموری موبایل نیز ارسال می شود تا بتوانید به پشت تلویزیون های LCD و یا LED یاکامپیوتر ، لپ تاپ ، تب لت ، گوشی های اندرویدبزنید و راحت فیلم ها را تماشا کنید ولی برای دریافت قیمت باید با شماره های 09120837432 یا 09398829282 با آقای فلاح تماس بگیرید .

خرید از این سایت به این صورت که شما ابتدا باید مبلغ را به صورت اینترنتی واریز کرده و کلیه مشخصات از قبیل آدرس ، کدپستی و شماره تماس را در سایت بنویسید تا در کوتاه ترین زمان ممکن که از 4 تا 7 روز می باشد بسته برای شما ارسال شود .

دوستان عزیز اگه خواننده یا فیلم و سریال خاصی را مد نظر دارید که در این فروشگاه موجود نمی باشد با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و سفارش دهید تا برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده و ارسال شود .

جدیدترین محصولات