اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۰۰۵۳
وضعیت کالا :
غیر فعال
دسته‌بندی :
دست ساخته های نمدی

زمان آماده سازی دو روزه

جاموبایلی نمدی عروسکی مدل ببر با دوخت صنعتی و ماندگاری بالا
یکی از ویژگی های محصولات نمدی که این روزها حسابی باعث محبوبیتش شده رنگی رنگی بودن و انعطاف آن است
این جاموبایلی عروسکی زیبا را می تونید با هر پارچه ای و به هر رنگی که مایلید سفارش بدید و از استفاده اون لذت ببرین

مبلغ :
۳۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴,۰۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۳۵,۰۰۰ تومان

جاموبایلی عروسکی مدل ببر (تایگر) قابل سفارش در رنگ دلخواه، هدیه ای زیبا و دوست داشتنی


تجهیزات نمدی خود را چگونه بشوییم؟
شستن یک محصول نمدی مهارت ویژه‌ای می‌طلبد. دمای آب، شیوه شست‌وشو، ماده شوینده و نحوه خشک کردن محصولات نمدی نقشی سرنوشت‌ساز در طول عمر و کارایی آن دارند. اولین نکته برای شستن چنین محصولاتی نشستن آن است! یعنی تا زمانی که محصولات نمدی واقعا نیاز به شست‌وشو ندارند، آ‌نها را نشویید. اگر به هر دلیلی مجبور شدید تجهیزات نمدی خود را بشویید هیچ گاه آنها را در ماشین لباس‌شویی نیندازید. اگر می‌خواهید تجهیزات تان سالیان سال عمر کند، رنج شست‌وشو با دست را به جان بخرید. هیچ گاه وقت شستن، نمد را چنگ نزنید. چون ممکن است کوتاه شود یا از فرم بیفتد. باید تا جایی که امکان دارد ملایم رفتار کنید. گویی در حال نوازش کردن محصول نمدی خود در آب هستید.
به رنگ الیاف توجه کنید. بعضی نمدها خودرنگ هستند؛ یعنی به رنگ پشم‌های موجود در طبیعت ساخته و بعضی دیگر با رنگ‌های طبیعی یا شیمیایی رنگرزی شده‌اند. برای شستن نمدهای رنگ‌شده تا جایی که امکان دارد از شوینده‌های ملایم استفاده کنید. شامپو بدن یا شامپو بچه پیشنهاد ما به شماست. برای شستن چنین محصولاتی هیچ گاه از سفیدکننده استفاده نکنید. چون بلافاصله رنگ پشم را برده و آن را به صورت خودرنگ نشان می‌دهد. اگر پشم محصول نمدی شما خودرنگ است می‌توانید از شوینده‌های قوی‌تر مانند پودرهای شست‌وشو نیز استفاده کنید.
هیچگاه تجهیزات نمدی خود را نچلانید. با این کار باعث کج و کوله شدن آنها می‌شوید. همچنین مراقب باشید به اشتباه آنها را از بند رخت آویزان نکنید. نمد به دلیل خاصیت جعدپذیری بالایی که دارد، روی بند رخت کِش خواهد آمد. بهترین راه خشک کردن محصولات نمدی، گستراندن آن در دمای محیط و روی سطحی است که کمی شیب داشته باشد.
بهتر است این محصولات را اتو نکنید. اتوی بخار نیز می‌تواند تاثیر منفی روی نمد بگذارد و سبب کش‌آمدگی آن شود.
ضمنا اگر به مرور زمان کارهای نمدی تان پرز شد کشیدن تیغ روی کار، پرز ها را تا حدی از بین می برد.
4 رای

نظرات کاربران