درباره همبازار

یکی از مهمترین مشکلات این روزهای جامعه ما، مشکل ترافیک است. ترافیک شهری و سختی عبور و مرور در سطح شهرها و کلان شهرهاست. یکی از راهکاری هایی که برای این مشکل در جوامع مدرن درنظر گرفته شده است، تامین نیازها و مایحتاج زندگی از طریق اینترنت و فضای مجازی است. خرید اینترنتی، نقد و بررسی آنلاین، اشتراک گذاری نقطه نظرات و... از جمله فعالیتهاییست که میتواند به مشکل ترافیک در کشور کمک شایانی کند.

همبازار یکی از ابزارهای مهم در این زمینه است که توانسته است با ایجاد بستر مناسب و آسان برای نفد و بررسی خدمات و کالاها و خرید آنلاین کالا یا سفارش خدمات مختلف از طریق اینترنت، باعث کاهش عبور و مرور در سطح شهر و سفرهای متفرقه جهت استفاده از این خدمات در دنیای واقعی شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که در سطح جامعه ایران وجود دارد، مخصوصا در دوران رکود اقتصادی، بحث کاهش میزان فروش، کمبود مشتری و عدم دسترسی به بازار وسیعی از مشتریان است. فروشگاه های سطح شهر محدود به مشتریان محلی هستند و حتی همان مشتریان محلی نیز ممکن است از خدمات، طرح ها، تخفیفات و جشنواره های فروش آنها مطلع نباشند.

همبازار برای این مشکل نیز راه حل دارد. در همبازار هر کسی با هر سطح دانش کامپیوتری، متواند فروش آنلاین را شروع کند و کالاها یا خدمات خود را به مشتریان محلی و یا مشتریان بالقوه سطح کشور معرفی کند. از این رو بازاری وسیع تر در اختیار آنهاست و امکان فروش بیشتر برای آنها فراهم میگردد.

همبازار یک بستر اجتماعی برای برقراری ارتباط میان فروشندگان و خریداران است، در این شبکه اجتماعی فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات، میتوانند به راحتی خدمات خود را ارائه دهند و خریداران نیز از این خدمات مطلع شده و از آنها استفاده کنند.

 

چرا همبازار

یکی از سوالاتی که ممکن است به ذهن هرکسی برسد این است که: با وجود تعدد وب سایت های مشابه در زمینه فروش اینترنتی، چرا باید از همبازار استفاده کرد. جواب سوال بسیار ساده است: کیفیت خدمات.

خدماتی که در همبازار ارائه میشود نسبت به سایرین از سطح بالاتری برخوردار است. امکانات و تکنولوژی های به کار رفته در همبازار در سطح جهانی با بزرگترین سایت های جهان قابل مقایسه است. از نظر خدمات نیز، همبازار در سطحی متفاوت از سایر رقباست. مراقبت از مشتریان و احترام به خواست مشتریان، یکی از خدماتیست به شدت مورد توجه ماست

صاحب امتیاز: نرگس قدرتی