لوازم خانگی آردو

ماشین لباسشویی آردو ساخت ایتالیا
شماره تماس :
۰۲۱۲۸۴۲۶۶۴۰
آدرس :
تهران - در تمامی مراکز استان ها نمایندگی فعال وجود دارد

آردو یک برند مطرح ایتالیا با سابقه ۴۵ ساله در حوزه ی تولید و عرضه جهانی لوازم خانگی است.
ماشین لباس شویی آردو از طریق شرکت همگان کار صنعت وارد ایران گردیده است و در بازار ایران عرضه می‌شود.
تمامی قطعات ماشین لباسشویی های آردو از موتور اینورتری آن گرفته تا کوچکترین پیچ ها، در کشور ایتالیا ساخته و به ایران ارسال می‌شود و در ایران منتاژ و بسته بندی می‌گردد.
ماشین لباسشویی آردو با توجه به کیفیت و خدماتی که ارائه می دهد، قیمت مناسب تری نسبت به سایر برندهای ماشین لباسشویی دارد و این خود مزیت بزرگی است که بتوان محصولی را با کیفیت بالا و هزینه کمتر خریداری کرد. همچنین، محصولات برند آردو، طول عمر و دوام بالایی دارند، به همین علت هم است که حداقل آسیب را به محیط زیست وارد می کنند.
برند آردو مانند سایر برندهای اروپایی، تمرکز ویژه ای برروی مصرف بهینه انرژی دارد و تمامی ماشین لباس شویی های آردو دارای رده انرژی A+++ می‌باشند.
برند آردو همواره در تولید لوازم خانگی خود به فکر راحتی و آسایش افراد است و این را میتوان از تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباس شویی آردو که اکثرا منحصر به فرد و در تراز یک جهانی می‌باشند درک کرد. همچنین کلیه قطعات، لوازم جانبی و مواد اولیه به کار رفته در ساخت ماشین های لباسشویی آردو بالاترین کیفیت جهانی را دارند تا باب دل و مورد انتخاب خریداران مشکل پسند اروپایی باشند.
شرکت همگان کار صنعت (تنها وارد کننده محصولات آردو در ایران) بر این عقیده است که "مصرف کننده ایرانی شایسته استفاده از بهترین و مرغوب ترین کالاست" و انتخاب کالاهای روز جهانی جهت تولید در ایران در دستور کار قرار گرفت. بدین لحاظ کارخانه ای در منطقه محروم اشتهارد احداث و اقدام به نصب جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات گردید و در راستای ارتقای دانش فنی و تکنولوژی روز اروپا تعدادی از مهندسین و کارگران شرکت به کشور صنعتی ایتالیا اعزام گردیدند. شرکت همگان کار، صنعت از تاریخ تاسیس خود با تولید لوازم خانگی شوینده شامل ماشین لباسشویی و ظرفشویی توانسته است تا حدود زیادی مصرف کننده این نوع کالا را بی نیاز از کالای خارجی نموده و رضایت آنان را جلب نماید.

آرام مثل آردو...