لوازم خانگی آردو

آرام مثل آردو
آدرس :
تهران - در تمامی مراکز استان ها نمایندگی فعال وجود دارد

آردو یک برند مطرح ایتالیا با سابقه ۴۵ ساله در حوزه ی تولید و عرضه جهانی لوازم خانگی است.
ماشین لباس شویی آردو از طریق شرکت همگان کار صنعت وارد ایران گردیده است و در بازار ایران عرضه می‌شود.
تمامی قطعات ماشین لباسشویی های آردو از موتور اینورتری آن گرفته تا کوچکترین پیچ ها، در کشور ایتالیا ساخته و به ایران ارسال می‌شود و در ایران منتاژ و بسته بندی می‌گردد.
برند آردو مانند سایر برندهای اروپایی، تمرکز ویژه ای برروی مصرف بهینه انرژی دارد و تمامی ماشین لباس شویی های آردو دارای رده انرژی A+++ می‌باشند.
تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباس شویی آردو اکثرا منحصر به فرد و در تراز یک جهانی می‌باشند. همچنین کلیه قطعات، لوازم جانبی و مواد اولیه به کار رفته در ساخت ماشین های لباسشویی آردو بالاترین کیفیت جهانی را دارند تا باب دل و مورد انتخاب خریداران مشکل پسند اروپایی باشند.
شرکت همگان کار صنعت (تنها وارد کننده محصولات آردو در ایران) بر این عقیده است که "مصرف کننده ایرانی شایسته استفاده از بهترین و مرغوب ترین کالاست" و انتخاب کالاهای روز جهانی جهت تولید در ایران در دستور کار قرار گرفت. بدین لحاظ کارخانه ای در منطقه محروم اشتهارد احداث و اقدام به نصب جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات گردید و در راستای ارتقای دانش فنی و تکنولوژی روز اروپا تعدادی از مهندسین و کارگران شرکت به کشور صنعتی ایتالیا اعزام گردیدند. شرکت همگان کار، صنعت از تاریخ تاسیس خود با تولید لوازم خانگی شوینده شامل ماشین لباسشویی و ظرفشویی توانسته است تا حدود زیادی مصرف کننده این نوع کالا را بی نیاز از کالای خارجی نموده و رضایت آنان را جلب نماید.

آرام مثل آردو...