کد محصول :
۶۸۴۵۵
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
ضد آفتاب

-مناسب پوست‌‌های معمولی،چرب,دارای آکنه

-بافت بسیار سبک، فاقد چربی و با جذب سریع روی پوست
-کاهش چربی اضافه پوست وقطرمنافذباز پوست
-روشن‌کننده پوست ورفع لک‌‌های ناشی ازآکنه
-حفظ رطوبت پوست وجلوگیری ازپیری زودرس پوست
-Ac.net(آنتی آکنه،کاهش دهنده سبوم پوست)
-دارای ویتامینCپایدارو ویتامینE
حجم30میل

مبلغ :
۶۵,۵۰۰ تومان
تخفیف :
۱,۹۶۵ تومان (۳٪)
مبلغ نهایی :
۶۳,۵۳۵ تومان

کرم ضد آفتاب مناسب پوست‌‌های معمولی تا چرب آموس‌وان، مناسب برای پوست معمولی تا چرب ‌می‌باشد، این کرم به خاطر ماندگاری طولانی و دارا بودن خاصیت ضدآبی و تعریق، مناسب بوده و حتی به خاطر داشتن خاصیت پوشانندگی، تمامی لک‌‌ها و ایرادات پوست را نیز پوشش ‌می‌دهد. کرم ضد آفتاب آموس‌وان، علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB با داشتن سیلیکون، باعث نرمی و ابریشمی شدن پوست نیز ‌می‌گردد. در ضمن، این ضدآفتاب فاقد هر گونه پارابن ‌می‌باشد و به دلیل دارا بودن خاصیت Ac.net، کاهش دهنده سبوم پوست برای افرادی است که دارای پوست مستعد جوش هستند. همچنین این کرم با دارا بودن ویتامین C پایدار خاصیت روشن کنندگی و ضد لک را دارا ‌می‌باشد.

* نحوه مصرف
- نیم ساعت قبل از قرارگرفتن در برابر نور خورشید مقدار کافی از کرم ضد آفتاب آموس‌وان را به تمام صورت به جز اطراف چشم‌‌ها بمالید و به ملایمت ماساژ دهید تا جذب شود. هر دو ساعت تکرار شود.

* سؤالات متداول
- آیا ‌می‌شود دو ضد آفتاب را با هم مخلوط کرد؟
‌می‌توانید برای قسمت‌‌های چرب صورتتان مثل بینی، پیشانی و چانه از کرم ضد آفتاب مخصوص پوست چرب و برای قسمت‌‌های خشک صورت مثل گونه‌‌ها از کرم ضد آفتاب مخصوص پوست خشک استفاده کنید. اما اینکه دو ضد آفتاب را با هم مخلوط کنید و روی پوست صورت بمالید، درست نیست. چون ممکن است دارای ترکیباتی باشند که با هم سازگاری نداشته و باعث حساسیت پوست شوند.

-محافظت کامل دربرابر اشعه‌‌های مضرنور خورشید( UVA، UVB، IR)
3 رای

نظرات کاربران