کد محصول :
۷۱۳۲۸
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
مداد لب

مناسب پوست های خشک و حساس

-محافظت کامل در برابر اشعه‌‌های مضر نور خورشید (UVA، UVB، IR)
-بافت بسیار سبک و با جذب سریع روی پوست
-حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از پیری زودرس پوست
-روشن‌کننده پوست و رفع لک‌‌های ناشی از آفتاب
-پیشگیری و رفع لک‌‌های پوست
-ضد حساسیت و قرمزی
-رطوبت رسانی عمقی پوست
حجم30میل

مبلغ :
۶۵,۵۰۰ تومان
تخفیف :
۲,۰۰۰ تومان (۳٪)
مبلغ نهایی :
۶۳,۵۰۰ تومان

کرم ضد آفتاب عامل محافظت‌کننده پوست در برابر خطرات اشعه ماوراء بنفش نور خورشید (UV) است. پوست خشک و حساس نیازمند مراقبت ویژه‌ای است. این نوع پوست به راحتی دچار چین و چروک و التهاب شده و رطوبت خود را از دست ‌می‌دهد. کرم ضد آفتاب مخصوص پوست‌‌های خشک علاوه بر دارا بودن مواد اولیه محافظتی که در همه کرم‌های ضد آفتاب وجود دارد، باید دارای مرطوب‌کننده‌های قوی باشد تا علاوه بر محافظت پوست در برابر نور خورشید، مشکل خشکی پوست را نیز برطرف نماید. کرم ضد آفتاب مناسب پوست‌‌های خشک و حساس آموس‌وان با دارا بودن فیلتر‌‌های پیشرفته‌ی UVA و UVB پوست را در برابر اشعه‌‌های مضر خورشید، محافظت ‌می‌کند. همچنین موجب جلوگیری از برافروختگی و قرمزی حاصل از برخورد اشعه مادون قرمز با پوست ‌می‌شود. این کرم تمام نیازهای پوستی را در کمترین زمان ممکن بر طرف می‌سازد تا همواره پوستی سالم و طبیعی داشته باشید

نحوه مصرف
- نیم ساعت قبل از قرارگرفتن در برابر نور خورشید مقدار کافی از کرم ضد آفتاب آموس‌وان را به تمام صورت به جز اطراف چشم‌‌ها بمالید و به ملایمت ماساژ دهید تا جذب شود. هر دو ساعت تکرار شود.

* سؤالات متداول
- آیا ‌می‌شود دو ضد آفتاب را با هم مخلوط کرد؟
‌می‌توانید برای قسمت‌‌های چرب صورتتان مثل بینی، پیشانی و چانه از کرم ضد آفتاب مخصوص پوست چرب و برای قسمت‌‌های خشک صورت مثل گونه‌‌ها از کرم ضد آفتاب مخصوص پوست خشک استفاده کنید. اما اینکه دو ضد آفتاب را با هم مخلوط کنید و روی صورتتان بمالید درست نیست؛ چون ممکن است دارای ترکیباتی باشند که با هم سازگاری نداشته و باعث حساسیت پوست شوند.
1 رای

نظرات کاربران