ماسک ورقه ای صورت حاوی کلاژن و روغن آرگان آموس وان

Collagen & Argan Oil Peel Off Mask

کد محصول :
۶۸۰۵۶
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
ماسک صورت
- تحریک کلاژن سازی پوست.
- بر طرف کننده چروک های ریز پوستی
- افزایش کلاژن سازی در پوست
- کشیدگی و شفافیت پوست صورت
- تامین رطوبت عمقی پوست برای مدت طولانی

75 میل

مبلغ :
۷۴,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴,۰۰۰ تومان (۵٪)
مبلغ نهایی :
۷۰,۰۰۰ تومان

نحوه مصرف
- یک‌ لایه از محصول را روی صورت (به غیر از اطراف چشم، لب و خط رویش مو) بمالید. اجازه دهید کاملاً خشک شود. سپس به آرامی ماسک را بردارید و پوست را با آب گرم بشویید.


*سؤالات متداول
- هفته‌ای چند بار می‌توانم از این ماسک استفاده کنم؟
برای کسب نتیجه بهتر، هفته‌ای 2 بار از ماسک حاوی کلاژن و روغن آرگان آموس‌وان استفاده نمایید.

- نتایج استفاده از این ماسک کی ظاهر می‌شوند؟
به محض اینکه از ماسک استفاده نمایید می‌توانید اثرات فوق‌العاده آن را ببینید، پس از استفاده پوست نرم و شاداب می‌شود. با استفاده مرتب و مداوم این اثرات روی پوست ماندگار می‌شوند.


درباره محصول
- پوست صورت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بدن است که بسیار لطیف و آسیب‌پذیر است. عوامل داخلی و خارجی فراوانی می‌توانند روی پوست تأثیر منفی بگذارند. انواع بیماری‌ها، تغذیه،‌ عوامل ارثی، ‌فشارهای عصبی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید موجب آسیب دیدن پوست می‌شوند.
یکی از ماسک‌های تخصصی برند آموس‌وان، ماسک حاوی کلاژن و روغن آرگان است. روغن آرگان موجود در این ماسک غنی از ویتامین‌های Aو E‌ است که باعث جوان‌سازی پوست می‌شود و از شل شدگی و افتادگی آن جلوگیری می‌کند. این روغن باعث تنظیم چربی پوست و در نتیجه درمان آکنه می‌شود. این ماسک خاصیت مرطوب‌کنندگی و ضد پیری دارد. روغن آرگان با قابلیت نفوذپذیری بالا می‌تواند اکسیژن‌رسانی به پوست را افزایش دهد که این عمل منجر به خنثی شدن رادیکال‌های آزاد و حفظ نرمی بافت‌ها می‌شود.
کلاژن موجود در این ماسک چین‌وچروک‌های پوست را از بین می‌برد، کلاژن سازی پوست را تحریک می‌کند و موجب کشیدگی و شفافیت هر چه بیشتر آن می‌شود.
7 رای

نظرات کاربران