شامپو مخصوص موهای چرب آموس وان حاوی Zinc PCA

Shampoo For Greasy Hair

کد محصول :
۶۸۱۰۷
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
شامپو
شماره پروانه سیب سلامت : 56/20692
حاوی Zinc PCA

-تنظیم کننده چربی و پاکسازی موثرمو و پوست سر
-جلوگیری از انتقال چربی پوست سر به ساقه مو
-تسکین دهنده و کاهش دهنده خارش پوست سر

مبلغ :
۱۲۴,۰۰۰ تومان

-تنظیم کننده رطوبت پوست سر
-جلوگیری از اثر گذاری آلودگی هوا بر موی سر
-حالت پذیری و درخشندگی موها
-ترمیم تارمو و تقویت فولیکولهای مو
- مهار ریزشهای حاصل از افزایش چربی
-دارای پروتیین هیدرولیز شده سویا و ZnPCA به منظور حفظ رطوبت و افزایش مقاومت ریشه مو

300میل

توجه :
این شامپو تخصصی است پس حداکثر هفته ای سه بار از این شامپو استفاده کنید. در صورت شستشوی روزانه موها از شامپوهای عمومی 500 میل مناسب موی خود نیز استفاده نمایید.


درباره محصول
موهای چرب و روغنی در نتیجه ترشح بیش از حد چربی از غدد چربی از سلولهای پوست سر به وجود می آیند. که مقدار زیاد این چربی می تواند منجر به چرب و روغنی شدن موها شود. دلایل چرب شدن موها عبارتند از استرس، عدم تعادل هورمونی، استعداد ژنتیکی، آلودگی و عدم استفاده از شامپوی مناسب.
شامپویی که برای موهای چرب انتخاب می‌شود باید از شویندگی مناسبی برخوردار باشد تا بتواند به خوبی چربی تجمع‌ یافته روی پوست سر و موها را از بین ببرد ضمن اینکه با دارا بودن از ترکیبات موثر در رشد و ترمیم موها در نتیجه شویش مناسب به مو ها آسیب وارد نکند.
شامپو مناسب موهای چرب آموس وان با دارا بودن فرمولاسیون ملایم و مواد موثره طبیعی قادر است موها را از چربی مزاحم و اضافی پاک کند و باعث کاهش ترشح چربی شود، به این ترتیب که فعالیت بیش از حد غدد چربی در پوست سر را کاهش می دهد و همچنین به کمک ترکیبات موثر زینک (ZnPCA)جریان خون مویرگی را در ریشه موها و فولیکول ها افزایش می دهد. مواد شوینده موثر این محصول کاملا از ترکیبات با پایه گیاهی میباشند که در گذر زمان و با استفاده متمادی محصول به کف پوست سر و ساقه موها آسیب وارد نمی کند و pHپوست سر را متعادل نگه می دارند، که با استفاده از این محصول موها حالت نرمال به خود می گیرند و چرب شدنشان به تاخیر می افتد در نتیجه نیاز به شستشوی مداوم کاهش می یابد.
این محصول بواسطه جلوگیری از رشد باکتریها که عامل اصلی تجزیه چربی می باشد به حفظ تعادل pH پوست سر کمک می کند و از اسیدی شدن پوست کف سر جلوگیری می کند.
این محصول دارای ترکیبات موثر در تقویت مو می باشد که مهمترین و موثرترین آنها زینک پی سی ای (ZnPCA) ، پروتیین هیدرولیز شده سویا و دکسپنتانول می باشند.
عنصر روی (Zn) که در این محصول و در ساختار ZnPCA وجود دارد بر ریشه موها اثر گذاشته و با مهار آنزیم 5- آلفا ردوکتاز که عامل اصلی تبدیل هورمون تستوسترون به DHT (هورمون موثر در ریزش مو) می باشد باعث کاهش ریزش موها و ضخیم تر شدن تدریجی آنها می گردد
همچنین این محصول دارای پروتیین هیدرولیز شده سویا می باشد که دارای اثرات تغذیه ای بر ریشه موهای با پوست چرب می باشد، سویا یکی از محلول های ضد ریزش مو و محرک رویش موها در اکثر محصولات لابراتورارهای اروپایی است که دارای تاییدیه های مصرف مختلف از سازمانهای اروپایی می باشد .دلیل محبوبیت پروتیین هیدرولیز شده سویا این است که در قیاس با سایر پروتیین های گیاهی برای رویش مجدد موها موثر تر است، پروتیین هیدرولیز شده سویا دارای طیف وسیعی از اسید های آمینه مورد نیاز مو می باشد.
همچنین پلی کوارترنیوم -10 به همراه دکسپنتانول، سدیم پی سی ای، پلی کواترنیوم -7، تیازولیدین کربوکسیلات ، پروپیلن گلیکول و پی ای جی-7 گلیسریل کوکوات موجود در این محصول از زبری و وز شدن موها جلوگیری کرده و تواما با شستشوی مناسب لطافت را برای موها به ارمغان می آورد. همچنین الانتویین موجود دراین محصول باعث التیام و آرامش کف پوست سر می گردد.
7 رای

نظرات کاربران