اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۷۰۰۶۷
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
لوسیون و روغن بدن
شماره پروانه سیب سلامت: 56/21969

بهبود ترک ها و استریاهای پوستی
بازسازی و ترمیم پوست آسیب دیده
رفع خطوط ظریف و چرو کهای پوست
حفظ رطوبت و نرمی پوست
رفع اثرات مخرب رادیکال های آزاد
دارای اثرات ضد التهاب
محافظت و تغذیه پوست
مناسب برای انواع پوست

مبلغ :
۱۵۰,۵۰۰ تومان
تخفیف :
۱۰,۵۰۰ تومان (۷٪)
مبلغ نهایی :
۱۴۰,۰۰۰ تومان

1. ویتامین های A و E پوست خشک شده را مرطوب می کنند. به این ترتیب که این ویتامینها از طریق حفظ رطوبت طبیعی پوست باعث نرمی و لطافت پوست می شود.
2. ویتامین های A و E مانع از افتادگی و شل شدن و درنتیجه پیری پوست می شود و آن را جوان و سفت نگه می دارد. خطوط ریز صورت و چروک های پوستی را کاهش می دهد.
3. ویتامین های A و E می تواند به بهبود سریع آفتاب سوختگی کمک کند. همچنین مطالعات نشان داده اند که هنگام استفاده موضعی از این ویتامین، این ترکیب می تواند از آسیب دیدن پوست به هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت نماید
4. ویتامین های A و E می تواند اثرات لکه های تیره را که می توانند توسط عوامل مختلفی از قبیل آسیب های رادیکال آزاد، پیری، مشکلات کبدی و غیره ایجاد شوند را کاهش دهد و به مرور از بین ببرد.
5. ویتامین های A و E یک درمان مؤثر برای ناخن های خشک و ترک خورده است. به این ترتیب که چند قطره از لوسیون را روی ناخن های خشکتان بریزید و آن را ماساژ دهید.
6. ویتامین های A و E رشد مو را تحریک می کند. این ویتامین فولیکول های آسیب دیده مو را بازسازی می کند و باعث رشد موهای سالم می شود. مطالعات نشان می دهد که ویتامین های A و E خون را در ریشه فولیکول ها به جریان انداخته و می تواند به بهبود سلامت پوست و افزایش قدرت فولیکول های مو کمک کند.
7. ویتامین های A و E مانع سفید شدن زودرس مو با کاهش سرعت فرآیند پیری فولیکول های مو می شود.
8. لوسیون ویتامین های A و E برای بهبود مو خوره و دیگر آسیب های ناشی از خشکی مو به دلیل استفاده از اتو مو، فر مو و رنگ می باشد مناسیب می باشد.
9. یکی از کاربردهای رایج ویتامین های A و E ، استفاده از آن برای درمان زخم ها است. انواع زخم ها و جراحت ها با استفاده از ویتامین های A و E با سرعت بشتری انجام می شود.
10. ویتامین های A و E برای درمان اگزما مفید است. علائم اگزما ممکن است شامل خارش و التهاب پوست همراه با تاول ها و بخش های خشک و خشنی باشد که ممکن است به طور مداوم سر باز کرده، ترشح داشته باشند و پوسته پوسته شوند.
11. لوسیون ویتامین های A و E آموس وان به طور موثری از بروز ترک های پوستی جلوگیری کرده و همچنین موجب بهبود ترک های پوستی ناشی از تغییرات وزن، بارداری و ... می شود.


نحوه مصرف:
شب ها مقدار کافی از لوسیون حاوی ویتامین E آموس وان را به صورت، اطراف چشم ها، گردن و یا بدن بمالید و به ملایمت ماساژ دهید تا جذب شود.
همچنین می توانید این فراورده را با سایر فراورده های پوستی خود مانند کرم های ضد چروک، جوانسازی، روشن کننده و ... و یا فراوده های مو مانند رنگ مو، ماسک های داخل حمام یا ماسک های بدون نیاز به آبکشی، کرم ها یا واکس مو و... به طور همزمان استفاده نمایید. برای این کار یک یا دوقطره ولوسیون ویتامین E را روی کف دست خود قرار داده و مقدار مناسبی از کرم پوست یا موی خود را روی آن اضافه نموده و پس از مختصری مخلوط کردن، آن را استفاده نمایید.

تذکر:
1- استفاده از این محصول در طی روز توصیه نمی شود. زیرا ویتامین A به نور خورشید حساس است. بنابراین برای استفاده در طی روز لوسیون E آموس وان توصیه می شود.
2- استفاده از لوسیون ویتامین های A و E آموس وان در افراد باردار ممنوع است. خانم های باردار می توانند از لوسیون E آموس وان استفاده کنند.
3- برای اثربخشی بیشتر توصیه می شود صبح ها از لوسیون E آموس وان و شب ها از لوسیون ویتامین های A و E آموس وان استفاده شود.
4 رای

نظرات کاربران