تونیک مناسب موهای دارای ریزش حاوی سلول بنیادی

Black Berry

کد محصول :
۷۷۴۰۱
وضعیت کالا :
موجود

ارسال رایگان با هر مبلغ خرید فقط تا ساعت 24 امشب تاریخ 1400/3/16

قطع ریزش مو در کوتاهترین زمان ممکن*** رویش مجدد موهای از دست رفته*** ترمیم موهای آسیب دیده*** افزایش طول عمر موها*** افزایش گردش خون در پوست سر***

مبلغ :
۵۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۵۲,۰۰۰ تومان (۹٪)
مبلغ نهایی :
۵۲۸,۰۰۰ تومان

ریزش موی ارثی هم چاره و درمان دارد. کارشناسان زیبایی پوست و موی نفیس در اتاق فکر تولید محصولات این کمپانی بر اساس نیاز و مشکلات موهای افراد، خصوصا افرادی که ریزش موی آن‌ها ناشی از عوامل ارثی است تونیک ضد ریزش موی بلک بری را تولید کرده اند. این تونیک باعث درخشان شدن تارهای مو می‌شود و آن‌ها را ترمیم و بازسازی می‌کند. تونیک ضدریزش موی بلک بری در مرحله اول ریزش مو را قطع می کند و در ادامه موجب رویش مجدد موها شده و همچنین موهای آسیب دیده را ترمیم می کند. در تمام این مراحل گردش خون در پوست افزایش پیدا می کند. کافی است 2تا3 قطره از محلول را شب ها روی موهای خشک و تمیز بچکانید و دو دقیقه موها را همراه با پوست سر ماساژ دهید و تا 4ساعت موها را نشویید. منتظر نتایج شادی آفرینش باشید.

«تونیک ضد ریزش موی بلک بری» با بهره گیری از فرآیند‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا بر اساس نیاز و مشکلات موهای افراد، تهیه و تولید شده است. این تونیک باعث ترمیم وبازسازی موها شده و با کاهش مهار فعالیت 5α ردوکتاز II باعث افزایش گردش خون در سطح پوست سر و تغذیه‌ی ریشه‌ی مو می‌شود.
تونیک ضد ریزش بلک بری ریزش موها را در کوتاهترین زمان ممکن متوقف می‌کند و باعث رویش مجدد موهای شما می‌شود

نظرات کاربران