پودر پروتئین تغلیظ شده شیر ۱۵ کیلویی پگاه مدل Mpc

کد محصول :
۷۴۳۰۵
وضعیت کالا :
غیر فعال
دسته‌بندی :
پودر پروتئین

ارسال رایگان به سراسر کشور

خرید پودر پروتئین پگاه با وزن ۱۵ کیلوگرم

تضمین پایین‌ترین قیمت
امکان ارسال نمونه پودر ۱ کیلویی وجود دارد
تماس بگیرید:   09128933072

مبلغ :
۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان

جهت مشاوره می‌توانید با ما تماس بگیرید.
پودر پروتئین شیر پگاه که گاها به اشتباه به آن پودر آب پنیر نیز گفته میشود، یک فرآورده لبنی تهیه شده از شیر بدون چربی گاو می‌باشد. این محصول دارای کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی و شیرینی پزی دارد و برای غنی سازی و افزودن پروتئین به مواد غذایی مختلف استفاده میشود.
از آنجایی که پودر پروتئین شیر دارای بیش از 70 درصد پروتئین شیر می‌باشد. در سال‌های اخیر، بسیاری از بدنسازان و ورزشکاران جهت بهبود تغذیه خود، به این محصول روی آورده اند.
با توجه به بالا بودن درصد پروتئین این محصول و قیمت مناسب آن، نسبت به نمونه های مشابه خارجی، استفاده از این محصول روشی ارزان قیمت برای کسب پروتئین لازم روزانه برای بدنسازان و سایر ورزشکاران می‌باشد.
با توجه به بالا بودن میزان پروتئین کازئین و پروتئین‌های آب پنیر در MPC از آن برای تهیه مواد غذایی یا نوشیدنی های غنی شده با پروتئین استفاده می‌شود. همچنین به دلیل وجود کلسیم همراه با کازئین، آن این پودر به عنوان منبع غنی کلسیم که یک ماده مفید برای استحکام استخوان ها و یک چربی سوز طبیعی به حساب می‌آید، مطرح می‌باشد. و با توجه به عدم وجود چربی و پایین بودن میزان لاکتوز در این محصول، کالری کمتری در مقایسه با پودر شیر پرچرب دارد.
بسیاری از ورزشکاران به اشتباه پودر آب پنیر فراپالایش پگاه را به عنوان منبع پروتئین انتخاب میکنند، این درحالیست که پودر آب پنیر پگاه تنها ۲ درصد پروتئین دارد و بیشتر حجم این پودر لاکتوز است که مقدار زیاد آن برای دستگاه گوارش ایجاد مشکل میکند. پودر آب پنیر فراپالایش در صنعت غذایی مانند شیرینی پزی،‌کیک و بیسکوئیت و ... جهت تلطیف بافت و ایجاد عطر و طعم خاص استفاده میشود و ارزش پروتئینی بالایی ندارد. لذا توصیه ما به ورزشکاران استفاده از پودر پروتئین تغلیظ شده است که حدود ۶۵ - ۷۰ درصد پروتئین دارد.


میزان پروتئین:


بیشترین میزان پروتئین موجود در پودر پروتئین شیر پگاه از کازئین تشکیل شده است. کازئین یک پورتئین دیر هضم و به شدت کاربردی برای جلوگیری از ماهیچه سوزی است. پروتئین کازئین در مقایسه با پروتئین وی زمان بیشتری برای جذب و سنتز نیاز دارد، از این رو بهترین زمان استفاده از آن قبل از خواب است تا بدن در طول هشت ساعت خواب شبانه، دچار کمبود پروتئین و ماهیچه سوزی نشود. همچنین یکی دیگر از کاربردهای مهم کازئین مربوط به دوره کات و همراه با رژیم کم کالری است. این پروتئین در زمان گرسنگی به مرور پروتئین موردنیاز شما را به بدن تزریق میکند و از ایجاد وضعیت کاتابولیک و عضله سوزی جلوگیری میکند.
نکته دیگر اینکه به دلیل عدم وجود شکر و درصد چربی پایین این محصول، از پودر پروتئین شیر میتوانید به راهی در رژیم‌های کم کالری استفاده نمود.
محققان هلندی دریافتند که افزایش مصرف کازئین تا ۲.۵ برابر به افزایش سوخت و ساز در بین افراد کمک کرد. همچنین کسانی که مکمل‌های کازئین دار مصرف کردند بهتر خوابیدند، میزان سیری آنها افزایش یافت و تعادل کل چربی آن‌ها بهبود یافت.


موارد منع مصرف:


با توجه به اینکه پودر پروتئین تغلیظ شده شیر پگاه یک محصول ۱۰۰ درصد طبیعی و تهیه شده از شیر تازه گاو است و هیچگونه مواد افزودنی و شیمیایی ندارد، دارای محدودیت مصرف نیست. اما با توجه به وجود درصد کمی لاکتوز در این محصول، افرادی که به شیر و فراورده‌های شیری حساسیت دارند، ایجاد مشکل می‌کند.
12 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاظم نژاد
هنوز باورم نمیشه که رایگان برام ارسال کردن، بقیه سایت ها کلی هزینه ارسال میگیرن
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
من کل اینترنت رو زیر و رو کردم، قیمت های این سایت از همه سایت ها پایین تره بود. برام جالب بود
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
چون از کارخانه پگاه خراسان ارسال میشه، ۴۸ ساعت طول میکشه که برسه تهران. کیسه هم چروکیده شده بود، احتمالا به خاطر حمل و نقل پستی بود. اما پلمپ کیسه مشکلی نداشت. تاریخ تولیدشم جدید بود