خرید اکسسوری زنانه


مرفی اکسسوری های ضروری زنانه


ساعت مچی زنانه
داشتن یک ساعت مچی عقربه دار، نشان دهنده ی استایل شخصی و از ضروری ترین اکسسوری هایی است که هر خانمی به آن احتیاج دارد. متناسب با سن خود و استایلی که دارید می توانید ساعت های زیبایی با بندهای استیل، چرمی، جواهر نشان و… انتخاب کنید.
عینک افتابی زنانه
این آیتم مهم فقط یک شی تزئینی نیست و مخصوصا در روزهای تابستان باید همراه شما باشد تا از چشمان شما در برابر نور خورشید محافظت کند. فرم صورت خود را بشناسید تا بتوانید فریم مناسب را پیدا کنید.
زیورآلات زنانه
از این دسته از اکسسوری ها هم می شود همه جا استفاده کرد و می توانند همیشه همراه انگشتان ما باشند. از چند تا حلقه های ظریف و باریک و یا آن هایی که یک نگین کوچک دارند می توان همه جا استفاده کرد حتی ادارات. اما انگشتر هایی با نگین های برجسته و درخشان، مخصوص میهمانی ها است و باید به تنهایی استفاده شوند.
همیشه برای زیباتر نشان دادن لباسی که پوشیده ایم، احتیاجی به گردنبندهای بزرگ نیست، می توانیم با یک جفت گوشواره ی زیبا و کمی هم برجسته جلوه ی زیبایی به لباس هایمان بدهیم. فقط توجه داشته باشید که هنگامی که از گوشواره های بزرگ استفاده می کنید، ازگردنبد استفاده نکنید، چون تصویری شلوغ و گیج کننده ایجاد می کنند.
درست است که انواع مختلف و زیبایی از گردبند ها در بازار موجود است اما پیشنهاد ما به شما، خریدن گردبند هایی ساده با آویزهای کوچک و ظریف است. مزیت این مدل گردنبند ها به مدل های دیگر این است که با انواع و اقسام لباس ها (شومیز، کت ، پیراهن) ست می شوند و ما به دنبال گردنبندی هستیم که نه تنها یک بار، بلکه بارها بتوانیم از آن استفاده کنیم.