خرید پوشاک آقایان


انتخاب بهترین پوشاک مناسب آقایان

شیک پوشی راه‌های مختلفی دارد و به سبک‌ها و روش‌های متفاوتی می‌توان استایلی مردانه و زیبا به وجود آورد. سبک لباس پوشیدن آقایان به شخصیت آن‌ها بستگی دارد، این که شما چه تصوری از خود دارید و چه چیزی در خودتان می‌بینید. پس قبل از این که سبک لباس پوشیدن خودتان را تعیین کنید باید به مرحله خودشناسی برسید. نمی‌توان این حقیقت را انکار کرد که ظاهر اهمیت زیادی دارد و پیامی مستقیم به طرف مقابل شما منتقل می‌کند پس سبک لباس پوشیدن آقایان هم نشان دهنده چیزی است که می‌خواهند به نظر برسند.
یکی از اولین نکاتی که موقع انتخاب لباس و اکسسوری زمستانه باید به آن دقت داشته باشید، جنس لباس است.
یادگیری اصول و قوانین شیک پوشی مردانه هم مانند هر علم دیگری نیاز به آموزش دارد و در این مورد هیچ کسی بهتر از خود شما نمی‌تواند معلم شما باشد.
لباس‌هایی که برای استایل راحتی مردانه لازم دارید:
کت، هودی و سوئیشرت، جلیقه، پیراهن غیر رسمی
چنانچه در شرکتی نیمه رسمی کار می‌کنید؛ خوب است چند دست شلوار پارچه‌ای شیک مردانه تهیه کنید. رنگ‌هایی مثل سرمه‌ای، بژ، عاجی و شیری می‌توانند برای شلوارهای شما مناسب باشند.
خرید کت تک را فراموش نکنید. لازم نیست رنگ کت تک شما عین شلوارتان باشد؛ هماهنگی یا هم خانواده بودن آن‌ها هم ایده خوبی خواهد بود. برای یاد گرفتن قواعد رنگ‌ها از چرخه رنگ کمک بگیرید.
رنگ پیراهن شما باید فصل مشترکی با رنگ کت تک و شلوارتان داشته باشد.
می‌توانید به جای کفش کاملا رسمی از کالج مردانه استفاده کنید.
معرفی چند استایل مردانه در یک کلمه:
استایل انگلیسی: استایل مردان انگلیسی تعریف مشخصی دارد و با دو فاکتور شناخته می‌شود، فاکتور اول محدود بودن و خوددار بودن است.
پارچه‌هایی مثل فاستونی، لباس‌های بافتنی و کفش‌های چرم در مدل‌های کلاسیک از اجزای اصلی استایل انگلیسی هستند.
استایل دانشجویی: لباس‌های فاستونی و مخمل کبریتی، پیراهن‌های نخی آکسفورد، کمربند چرم بافته شده و ژاکت بافتنی یقه هفت از اجزای اصلی استایل دانشجویی هستند که در رنگ‌های تیره و خنثی مثل قهوه‌ای تهیه می‌شوند. برای تابستان هم می‌توان از پولوشرت، پیراهن آستین کوتاه، کفش چینو، کمربند نخی و کفش‌های قایقی استفاده کرد.
استایل بیزینس- راحتی: این عبارت در واقع یک سبک لباس پوشیدن است که انعطاف پذیری زیادی دارد و می‌توان از انواع رنگ‌ها و لباس‌ها در آن استفاده کرد از یک پیراهن یقه مردانه گرفته تا ژاکت بافتنی و کفس رسمی قهوه‌ای. همچنین می‌توان از شلوار جین در این استایل استفاده کرد به شرطی که به اندازه کافی تیره بوده و گشاد و پاره نباشد. از ترکیب کت و شلوار هم می‌توان در استایل بیزنس راحتی استفاده کرد به شرطی که این کت و شلوار زیادی رسمی و ست نباشند. استفاده از طرح و بافت نیز در لباس‌های بیزینس راحتی آزاد است و می‌توان از انواع پیراهن مردانه اعم از رسمی و غیررسمی در آن استفاده کرد.
استایل ایتالیایی:لباس‌های تنگ و اسلیم فیت،کفش‌های ایتالیایی هم باریک و نوک تیز است و تنوع رنگی بیشتری دارد. کت‌های ایتالیایی تک دکمه و با درپوش جیب طراحی می‌شوند و دکمه‌های آن بالا و مدرن است. شلوارهای ایتالیایی هم تنگ و کشیده هستند.
استایل اسپرزاتورا : مطمئن شوید که همه لباس‌های داخل کمد شما به هم می‌آیند.