خرید کت و شلوار


سبک های مختلف کت و شلوار مردانه

کت و شلوار یک رنگ و یکنواخت مردانه کاملا رسمی:
- کت و شلوار یکنواخت مردانه ،یک لباس شخصی و یکپارچه در سبک فردی است . این کت و شلوار مدرن بیشتر برای محل کار و مراسمات رسمی استفاده میشود ، البته در مکان های دیگر نیز ، با اعتماد به نفس و استفاده خلاقانه از اکسسوری میتوان آن را پوشید و از آن لذت برد .

کت و شلوار یک رنگ مردانه نیمه رسمی یا کلاسیک:
- کت و شلوار مشکی و خاکستری عموما بعنوان لباس رسمی استفاده میشوند ، اما میتوانید قاعده ی بازی را عوض کنید کافیست با استفاده از دکمه های پایه دار ، پنس های جذاب و کراوات متفاوت یک نگاه کاملا کلاسیک و مدرن بسازید .

همچنین با استفاده از پیراهن های مردانه طرحدار میتوانید از حالت رسمی این کت و شلوار ها بیرون بیایید ، کت پشم چند منظوره ترین است، هم مقاوم در برابر چین و چروک است و هم مناسب برای هر فصل است.

کت و شلوار های اسپرت مردانه در رنگ های مختلف نیز وجود دارد که بستگی به انتخاب سبک پوشش شما دارد .

جزئیات را فراموش نکنید:
یک کت و شلوار سرخ مایل به زرشکی بهمراه با یک پیراهن مناسب و کراوات ظریف میتواند بهترین ایده برای فصل بهار باشد .
لباس های رنگی نیز یک راه آسان برای ایجاد بیانیه سبک هستند. هنگام انتخاب رنگ، بهتر است که در محدوده خنثی قرار بگیریم: آبی دریایی، کرم و سبز تیره می توانید جفت رنگی مناسبی برای کت و شلوار مشکی و یا خاکستری باشد.
در ماه های سرد تر، کت و شلوار های پشمی ، مخملی و فاستونی بپوشید ، این پارچه ها نه تنها شما را گرم نگه می دارد، بلکه یک تم از جشن و سبک dapper می باشد .
یقه کت نباید خیلی بزرگ باشد
پیراهن را با دقت انتخاب کنید ، رنگ پیراهن باید به پوست و رنگ کت شما بیاید .
اگر در فصل گرم میخواهید کت بپوشید ، حتما لباس پنبه ای بخرید ، پوشیدن پیراهن پنبه ای میتواند کمک شایانی برای خنک ماندن شما و جذب رطوبت بدن باشد .
در پوشیدن کفش دقت داشته باشید .
لباس باید اندازه باشد ، شانه های کت ، اندازه ی آستین و همه ی دیگر قسمت های آن باید اندازه و متناسب باشد .
اندازه ی شلوار نیز مهم است ، شکسته شدن شلوار روی پا خود یک سبک است ، اما زیاد شکسته شدن و زیبا نیست و نامرتب بنظر خواهد رسید .
از کمربند های مناسب استفاده کنید ، بعنوان مثال اگر شما فردی کوتاه قد هستید ، کمربندی بپوشید که رنگ آن با رنگ لباس ست باشد و نگاه را به قسمت کمر جلب نکند .ولی اگر قدتان باند است از کمربند های متفاوت و جذاب استفاده کنید تا بیشتر نگاه را روی کمر متمرکز کنید .