خرید کفش زنانه


انتخاب کفش مناسب زنانه

کفش مناسب زنانه : در دنیای مُد امروز یکی از موضوعاتی که در آراسته دیده شدن بانوان تاثیر به سزایی دارد ، رعایت نکات اصولی در هماهنگی میان کفش و پوشاک می‌باشد . اگر شما هم در منزل خود با تعداد زیادی کفش زنانه رو به رو شده‌اید فکر نکنید این تعداد زیاد از سر شلختگی و خرید بیش از اندازه می‌باشد . حتما فکر و سلیقه‌ی خاصی در خرید این دست کفش‌ها بوده است . این موضوع از لحاظ روان‌ شناختی نیز قابل پذیرش می‌باشد .عموما خانم‌ها علاقه‌ی زیادی به داشتن مدل‌ها و رنگ‌های متنوع کفش دارند و از داشتن آن لذت می‌برند .
در این بین احتمال این موضوع وجود دارد که گاها به دلیل عدم توجه به قوانین نانوشته‌ی استفاده از کفش‌ها ، یک انتخاب اشتباه در رنگ و نوع کفش یک استایل جذاب و چشم نواز را ناخوشایند نماید .
- کفش های پاشنه بلند جلو باز
یکی از اصول اولیه استفاده از این قبیل کفش‌ها این اصل می‌باشد که این قبیل کفش‌ها را باید حتما بدون جوراب بپوشید . از این قبیل کفش‌ها سعی کنید استفاده‌ی بلند مدت نکنید و آنها را جزو کفش‌های مجلسی و مهمانی خود قرار دهید .
- کفش های پاشنه بلند جلو بسته:
این دست کفش‌ها دارای تنوع بسیاری می‌باشد و این موضوع یکی از محاسن اصلی این قبیل کفش‌ها می‌باشد که می‌توان به راحتی بر اساس سلیقه‌ی خود کفش مناسب را انتخاب نمایید . این مدل کفش‌ها یکی از مدل‌هایی می‌باشد که هر خانمی در کمد خود یک جفت از آن را دارا می‌باشد و به خوبی مناسب محیط‌های مختلف می‌باشد .
این مدل کفش به خوبی با شلوار ، دامن‌های کوتاه و بلند ، پوشاک رسمی ، و مدل‌های متنوع پیراهن‌های مجلسی قابل ست شدن می‌باشد . در فصل‌های سرد سال نیز به خوبی با پالتوی خزدار و شلوار جین تنگ ست می‌شوند .
- چکمه و نیم بوت‌ها:
با شندین واژه‌ی چکمه و بوت اولین تصویری که در ذهنمان شکل می‌بندد ،فصل زمستان می‌باشد . چکمه‌های بلند را می‌توانید به زیبایی با ژاکت‌های چرمی و شلوارجین و یا حتی پیراهن‌های کوتاه ، شنل و شلوارهای تنگ نیز به خوبی ست کنید . با کمی دقت و خلاقیت می‌توانید مدل‌های مختلفی را به چکمه‌ها ست کنید و از جذابیت خود لذت ببرید .

- کفش کتانی:
می‌توان این گونه گفت که کتانی‌ها از راحت‌ترین و بی دردسرترین مدل‌های کفش به حساب می‌آیند . از مزایا این قبیل کفش‌ها می‌توان به راحتی منحصر به فرد آنها اشاره کرد . کسانی که برای مدت طولانی‌ای از کتانی‌ها استفاده کرده‌اند به مراتب استفاده از کفش‌های مجلسی پاشنه‌دار سخت‌تر و خسته کننده‌تر از دیگران می‌باشد و حاضر به ترک سلیقه خود نیستند . فلسفه ساخت کتانی‌ها برای انجام و راحتی در ورزش می‌باشد اما امروزه با توسعه و رشد طراحی‌های کفش مدل‌های گوناگون آنها با شلوارهای جین و کتان به خوبی ست می‌شوند ( امروزه حتی از کفش‌های کتانی در استایل‌های رسمی نیز استفاده می‌کنند ) .
- کفش‌های کالج:
یکی از کفش‌هایی که به خوبی با تیپ و استایل اسپرت ست می‌شود کفش‌های کالج می‌باشد . این قبیل کفش‌ها از سری کفش‌های تخت و راحتی هستند که در انواع و رنگ‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود . رعایت قانون نپوشیدن جوراب با این کفش‌ها تقزیبا الزامی است ( اگر نمی‌توانید بدون جوراب کفش بپوشید از جوراب‌های ساق کوتاه مخصوص کفش کالج استفاده نمایید ) .
- کفش های پاشنه کوتاه:
نمی‌توان منکر این موضوع شد که کفش‌های پاشنه بلند به نسبت کفش‌های پاشنه کوتاه جلوه‌ی جذاب‌تری در استایل بانوان ایجاد می‌کند ، اما راه رفتن طولانی با کفش‌های پاشنه بلند هم کار به شدت سختی می‌باشد . اگر شما جزو افرادی هستید که راه رفتن با کفش‌های پاشنه بلند برایتان سخت است بهترین گزینه برای شما کفش‌های پاشنه کوتاه می‌باشد که به مراتب راحت‌تر و قابل تحمل‌تر هستند . این قبیل کفش‌ها به راحتی با لباس‌های اداری و مانتو شلوار و حتی کت و شلوار ست می‌شوند .
- کفش صندل:
با رسیدن فصل‌های گرم سال یکی از مدل‌های محبوب این فصل کفش‌های صندل می‌باشد که وجودش در کمد هر خانومی لازم و ضروری است . این محصول یکی از محصولات همه پسند می‌باشد که به خوبی با انواع استایل‌ها و تیپ‌ها ست می‌شوند . شلوارهای‌جین ، مانتوهای رنگی ، شلوارک‌های جین دامن‌های بلند تابستانی به خوبی با این کفش ست می‌شوند . این مدل کفش‌ها به خوبی با مانتوهای بلند و گشاد نیز به شدت جذاب می‌شوند .