خرید کیف زنانه


راهنما خرید کیف زنانه

کیف یکی از وسیله‌های است که بیشتر خانم‌ها در هر موقعیتی همراه خود دارند. در خرید، مهمانی، رفتن به دانشگاه و بسیاری جاهای دیگر. کیف نه تنها مثل صندوقچه‌ای حافظ وسیله‌های شماست، بلکه تاثیری مستقیم بر استایل شما نیز دارد.
راهنمای انتخاب کیف زنانه مناسب
کیف های روزمره
به عنوان زن شاغلی که بیشتر زمان خود را بیرون از خانه می گذراند، باید یک کیف کاربردی اما زیبا در اختیار داشته باشید. کیف هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم برای استفاده ی روزمره کاربرد دارند. این کیف های راحت، برای تمامی رویدادها از محل کار گرفته تا خرید وسایل مورد نیاز خانه، مناسب خواهد بود.

کیف اداری یک کیف اداری بنفش
ساختار این کیف حداکثر فضا را به شما می بخشد و دارای دسته های دوتایی است. این کیف برای زنان شاغل طراحی شده است و مدارک، ظرف غذا، لوازم آرایش، کیف پول، تلفن همراه و اکسسوری های زنانه دیگر به راحتی در آن جا خواهند گرفت.

کیف باری
یک کیف باری کرم رنگ در اکثر موارد به عنوان کیف ساحلی نیز شناخته می شود. این کیف می تواند تمام چیزهایی را که در یک کیف معمولی جا نمی گیرد در خود جای دهد. کیف باری به عاشقان ساحل و استخر اجازه می دهد حوله ها و کرم های ضدآفتاب خود را به راحتی حمل کنند؛ علاوه بر این دهانه ی باز و گشاد این کیف، امکان دسترسی به اشیاء درون آن را آسان می کند.

کیف کیسه ای
یک کیف کیسه ای قهوه ای همانطور که از نامش پیداست، این کیف شبیه به یک کیسه ی بزرگ طراحی شده است.این کیف ها یک دسته دارند که باعث می شود بتوانید هم آن را روی شانه بیندازید هم دستی استفاده کنید.

مطلب مرتبط: راهنمای کامل انتخاب شلوار کتان مردانه و روش های ست کردن آن
کیف هوبو
یک کیف هوبو قهوه ای این کیف زنانه کلاسیک روزمره، به شکل هلال است و برای گشت و گذار در شهر یا تعطیلات آخر هفته مناسب است.

کیف یک طرفه
کیف یک طرفه این کیف ها محبوبیت خاصی در بین نوجوانان و دانشجویان دارند. این کیف از روی شانه به صورت مورب انداخته می شود و استایل زیبایی به شما می بخشد. علاوه بر تمام این نکات، مدل استفاده ی آن، دست ها را کاملا آزاد می گذارد.

کوله پشتی
یک آقا با کوله پشتی چرمی این کیف ها با ظهور لپ تاپ محبوبیت بیشتری پیدا کردند. کوله پشتی ها که معمولا به عنوان چمدان نیز استفاده می شوند، روی شانه حمل می شوند. اگر به دنبال طرحی مناسب با لباس کار خود می گردید، کوله پشتی چرم می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

کیف مچی
کیف مچیاین کیف ها در انتها یک بند دارند که دور مچ می افتد. می توانید مجموعه ی زیبایی از طرح های گلدار آن را در برندهای مختلف ببینید و استفاده کنید. طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارد و می توانید از میان رنگ های صورتی، نارنجی، سبز، بنفش، زرد و… رنگی متناسب با استایل خود را انتخاب کنید.

کیف شب
کیف شب برای مهمانی های رسمی و فانتزی استفاده می شود. از آن جایی که این کیف ها تنها برای مهمانی ها و رویدادهای مشابه به کار می روند، معمولا کوچکتر از کیف های عادی هستند. کیف شب باید لباس شما را تکمیل کند. کیف شب نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

کلاچ
یک کیف کلاچ رنگی این کیف کوچک همانطور که از نامش پیداست، در دست حمل می شود و تنها لوازم ضروری مانند تلفن، لوازم آرایش و یا لوازم شخصی ضروری در آن جای می گیرد. کیف های کلاچ، انواع مختلفی از جمله نوع مروارید دوزی شده، سنگ دوزی شده و یا ساتن دارند و افراد برجسته ی اجتماع از آن استفاده می کنند.

کیف پاکتی
یک کیف پاکتی زنانه این کیف های پاکتی رسمی نیز کوچک هستند و تنها لوازم جزئی در آن جای می گیرند. این کیف بدون بند، برای مهمانی های شام رسمی و فیلم دیدن مناسب است.

کیف زینتی
یک کیف زینتی سبز این کیف یک نوع کلاچ زینتی است و با سنگ های قیمتی و جواهرات پوشیده می شود.
چگونه برای رویدادهای مختلف کیف مناسب انتخاب کنیم
قطعا چنین طیف و سیع و متنوعی از کیف ها شما را برای انتخاب کیف مناسب سردرگم کرده است