کد محصول :
۶۵۸۹۳
وضعیت کالا :
غیر فعال
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر اماراتی طرح ثمین
جنس پارچه کن کن (عرض180)
پارچه تولید کشور کره
دوخت چادر ایرانی
قیمت عرضه درب مغازه 120 هزار تومان می باشد،در صورت خرید آنلاین با 21 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۱۲۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲۱,۰۰۰ تومان (۱۸٪)
مبلغ نهایی :
۹۹,۰۰۰ تومان

چادر اماراتی ثمین چادیران طرح جدیدی است برای خانم هایی که آزادی و راحتی چادر اماراتی را با طرحی منحصر بفرد می خواهند. تنها تفاوت چادر اماراتی ثمین با اماراتی ساده آستین آن بوده که در ثمین آستین آن نگین کاری شده و در اماراتی ساده آستین آن ساده می باشد.
همانطور که از اسم این چادر مشخص است مدلی است که طرح اصلی آن مربوط به امارات است و از گذشته دور در این کشور مورد استفاده مسلمانان بوده است.چادر اماراتی در حقیقت همان چادر عربی است که آن را می توان از قدیمی ترین مدلهای چادر دوخته مشکی در ایران دانست و در بین مدلهای عربی تنها مدل اندامی است. با این وجود این چادر نه تنها اندام شما را نشان نمی دهد بلکه در تن راحت است. همچنین در این مدل بندک هایی در جلو چادر قرار دارد که بوسیله آنها جلوی چادر بسته و حجاب آن کامل تر می شود.

همانطور که آگاهید پارچه کن کن در زمینه چادر مشکی نسبت به جنس های کرپ و کریستال تازه وارد تر بنظر میرسد، اما کیفیت همیشه حرف اول را می زند. و همین امر باعث شده که کن کن به سرعت جایگاه خود را در این عرصه رقابت پیدا کرده و سهم عظیمی از بازار را از آن خود کند.
کرپ کن کن، حریر کن کن، ژرژت کن کن و کن کن براق همگی در دسته پارچه کن کن قرار می گیرند.
از جمله دلایل رضایت مشتریان از این پارچه این است که برخلاف سایر پارچه ها به هیچ وجه چروک نشده، پُرز و خاک را به خود نمیگیرد یا حتی اگر خاکی یا کثیف شود، این کثیفی به جسم پارچه نرفته و با یک تکان تمیز می شود.

نظرات کاربران