اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۶۹۰
وضعیت کالا :
غیر فعال
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر اماراتی
پارچه ساتن براق(عرض180)
دوخت چادر ایرانیاین چادر درب مغازه با قیمت 99 هزار تومان عرضه می شود، در صورت خرید آنلاین با 20 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۹۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲۰,۰۰۰ تومان (۲۰٪)
مبلغ نهایی :
۷۹,۰۰۰ تومان

همانطور که از اسم این چادر مشخص است مدلی است که طرح اصلی آن مربوط به امارات است و از گذشته دور در این کشور مورد استفاده مسلمانان بوده است.چادر اماراتی در حقیقت همان چادر عربی است که آن را می توان از قدیمی ترین مدلهای چادر دوخته مشکی در ایران دانست و در بین مدلهای عربی تنها مدل اندامی است. با این وجود این چادر نه تنها اندام شما را نشان نمی دهد بلکه در تن راحت است. همچنین در این مدل بندک هایی در جلو چادر قرار دارد که بوسیله آنها جلوی چادر بسته و حجاب آن کامل تر می شود.

پارچه ساتن از صده های گذشته با نام ابریشم از آن یاد میشد و یکی از تحفه های چین بود. این پارچه امروزه در انواع مختلف به تولید می رسد و در هر زمینه ای از پوشاک مورد استفاده قرار میگیرد. پارچه چادر مشکی ساتن براق را میتوان پارچه ای برای خاص پسندان دانست. چادری که با این پارچه دوخته شود علاوه بر ایستادگی خوب بخاطر سنگین بودن پارچه، به دلیل براق بودن نیز جلوه ای خاص دارد.

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
عالی بود و زیب
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
چادرهای براق و ساتن بهترین جنس چادر هستن و بیشتر زنها و دخترها با یکبار تجربه این چادرها به برتری این نوع چادرها پی خواهند برد.اگه زنها گونی بپوشن خیال کسانی که مخالف آراسته بودن خانمها هستن راحت میشه؟حرفهای مخالفین آزادی زنان بیشتر عقب مونده بودن خودشون رو ثابت میکنه.مردم کشورهای دیگه تو فکر پیشرفتن و اونوقت ما فکر چادر براق و نیم براق و مات میکنیم که دشمن داره با ما جنگ نرم میکنه. واقعا باید به حال ملت عقب افتاده ایران تاسف خورد
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
خاک عالم به سرما که این جور تو دام جنگ نرم دشمن گرفتاریم واقعا جای تاسف داره
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
من خودم دیدیم دختری که چادر عربی ساتن براق با مقنعه سر کرده بود از ناحیه قلب هدف گلوله قرار گرفت و به شهادت رسیدن این جنگ نیست به نظرتون ؟!
کاربر بدون تصویر
مستانه
جنگ فرهنگی که چیز دیگه است
کاربر بدون تصویر
مدیریت همبازار
چادر چه ربطی به جنگ نرم داره؟
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
با سلام لطفا چادر براقهای بیشتر با تصاویر قرار دهید.
چادرهای ساتن خیلی شیکتر از جنسهای دیگه هستن اما متاسفاته چون براش تبلیغ کم میشه و در بازار هم درست جا نیفتاده کمتر فروشنده ها بهش اهمیت میدهند اما خانم ها و مخصوصا دخترهای جوان بیشتر چادرهای براق رو پسند میکنند. لطفا شما بیشتر به این چادرها اهمیت دهید
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
با سلام و با تشکر بابت این چادر بسیار شیک و زیبا. سفارش دادم و تحویل گرفتم بسیار راضی هستم. هم سبک و شیک و قالب اندام که جلوی دست و پا رو نمیگیره. خیلی مجلسی و شیکه.
از شما خواهشمندم چادرهای ساتن بیشتر قرار دهید و مدل دانشجویی و ملی هم با تصاویر مربوطه قرار دهید.
با تشکر