کد محصول :
۶۵۶۸۶
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر اماراتی
پارچه کرپ حریراسود(عرض180)
دوخت چادر ایرانی
این چادر درب مغازه با قیمت 179 هزار تومان عرضه می شود، در صورت خرید آنلاین با 30 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۱۷۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳۰,۰۰۰ تومان (۱۷٪)
مبلغ نهایی :
۱۴۹,۰۰۰ تومان

چادر اماراتی جنس کرپ حریراسود چادیران علاوه بر پوشش کامل مانند سایر مدلهای عربی در تن راحت است. این چادر که در اصل متعلق به امارات است به خاطر داشتن آستین های جدا شما را در فعالیت های روزانه آزار نمی دهد و پارچه کرپ استفاده شده در این چادر علاوه بر سبکی و لَخت بودن،رنگ مشکی طبیعی دارد.

پارچه کرپ یا همان حریراسود که در اینستاگرام مفصلا به آن پرداختیم. پارچه ای است که می توان آن را قدیمی ترین جنس در زمینه چادر دانست، سالیان سال است که مورد استفاده مادران ما بوده است و با ورود پارچه های دیگر به بازار همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. از جمله ویژگی هایی که این جنس را نسبت به سایر پارجه ها متمایز می کند می توان به بافت خوب پارچه، مشکی بودن زیاد و سرُ نخوردن اشاره کرد.

همانطور که از اسم این چادر مشخص است مدلی است که طرح اصلی آن مربوط به امارات است و از گذشته دور در این کشور مورد استفاده مسلمانان بوده است.چادر اماراتی در حقیقت همان چادر عربی است که آن را می توان از قدیمی ترین مدلهای چادر دوخته مشکی در ایران دانست و در بین مدلهای عربی تنها مدل اندامی است. با این وجود این چادر نه تنها اندام شما را نشان نمی دهد بلکه در تن راحت است. همچنین در این مدل بندک هایی در جلو چادر قرار دارد که بوسیله آنها جلوی چادر بسته و حجاب آن کامل تر می شود.
13 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
فاطمه یگانه
میشه زیپ بهش زد؟
کاربر بدون تصویر
چادیران
بله امکان دوخت زیپ هست.