کد محصول :
۶۵۶۸۴
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر دانشجویی
پارچه کن کن جرجت(عرض180)
دوخت چادر ایرانی
این چادر درب مغازه به قیمت 251 هزار تومان عرضه می گردد، در صورت خرید آنلاین با 40 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد

مبلغ :
۲۵۱,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۰,۰۰۰ تومان (۱۶٪)
مبلغ نهایی :
۲۱۱,۰۰۰ تومان

چادر دانشجویی جنس کن کن جرجت چادیران نسبت به پُرز و خاک مقاوم بوده، به راحتی نخ کش نمی شود و حتی اگر خاک بر روی آن بنشیند با یک تکان از بین می رود. همچنین این چادر بخاطر سبک نبودن ایستادگی زیبایی بر تن داشته و پُف نمی کند. از دیگر مزیتهای آن می توان به مچهای این چادر اشاره کرد که نسبت به سایر مدلهای مشابه موجود در بازار شکیل تر بوده ، نگین های آن براحتی جدا نمی شود و یا حتی اگر به دلیلی جدا شود به دلیل گلدوزی آن باز هم زیبایی چادر حفظ می شود.

همانطور که در مقاله ای در اینستاگرام به جنس کن کن پرداختیم، گفتیم که کن کن جرجت یکی از مشتقات کن کن است. این پارچه مانند تمام مدلهای کن کن نه تنها چروک نمی شود بلکه پُرز و خاک هم نمی گیرد. نکته مهم این است که این پارچه برخلاف برخی از کن کن ها "نخ کش نمی شود" و همچنین ایستادگی زیبایی بر تن دارد.

این چادر که با نام های کارمندی و خبرنگاری نیز به فروش میرسد، مدلی است که طرح اولیه آن چندسالی است که وارد بازار شده است. فریب اسم آن را نخورید این چادر علاوه بر دانشجویان همواره مورد پسند هر قشر و هر سنی بوده است. از نظر دوخت بی شباهت به چادر جده نیست و در واقع همان چادر ساده ایرانی است که تنها تفاوتش با چادر ساده ایرانی دو جای دست در طرفین برای بیرون آوردن دست هاست، البته بعدا طراحان به این مسئله پی بردن که با اضافه کردن مچ به این چادر علاوه بر شکیل شدن آن حجاب آن نیز کامل تر می شود. با استفاده از چادر دانشجویی شما دیگر مجبور نیستید مدام چادر خود را جمع کنید و یک دستتان همیشه درگیر باشد، با این چادر می توانید با آسودگی خاطر به فعالیت های خود در اجتماع بپردازید و از حجاب خود لذت ببرید. علاوه بر این شما می توانید با دوخت زیپ و یا دکمه برای این چادر حجاب آن را کامل تر کرده و استفاده از آن را سهولت ببخشید.
15 رای

نظرات کاربران