کد محصول :
۶۵۹۰۳
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر دانشجویی طرح جزیره
جنس پارچه کن کن (عرض180)
دوخت چادر ایرانی
قیمت عرضه درب مغازه 239 هزار تومان می باشد،در صورت خرید آنلاین با 44 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۲۳۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۴,۰۰۰ تومان (۱۸٪)
مبلغ نهایی :
۱۹۵,۰۰۰ تومان

چادر دانشجویی جزیره حریر کن کن چادیران نه تنها بسیار سبک بوده بلکه به راحتی بر روی سر نشسته و آشغال و پرز را به خود جذب نمی کند. در مورد انتخاب مدل چادر همواره سلایق متفاوتی وجود دارد، عده ای از بانوان علاقه مند به طرح چادر دانشجویی از طرفی می خواهند که سر دست چادرشان نگین کاری شده باشد و از طرفی دیگر با مچ چادر دانشجویی مچدار مشکل داشته و در آن احساس راحتی نمی کنند. ما با چادر دانشجویی طرح جزیره این مشکل و دغدغه بانوان ایرانی را برطرف نموده ایم؛ چادر جزیره در واقع همان چادر دانشجویی ساده (بدون مچ) است که در قسمت سر دست های آن نگین کاری شده است.

همانطور که آگاهید پارچه کن کن در زمینه چادر مشکی نسبت به جنس های کرپ و کریستال تازه وارد تر بنظر میرسد، اما کیفیت همیشه حرف اول را می زند. و همین امر باعث شده که کن کن به سرعت جایگاه خود را در این عرصه رقابت پیدا کرده و سهم عظیمی از بازار را از آن خود کند.
کرپ کن کن، حریر کن کن، ژرژت کن کن و کن کن براق همگی در دسته پارچه کن کن قرار می گیرند.
از جمله دلایل رضایت مشتریان از این پارچه این است که برخلاف سایر پارچه ها به هیچ وجه چروک نشده، پُرز و خاک را به خود نمیگیرد یا حتی اگر خاکی یا کثیف شود، این کثیفی به جسم پارچه نرفته و با یک تکان تمیز می شود.
9 رای

نظرات کاربران