اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۸۸۱
وضعیت کالا :
غیر فعال
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر دانشجویی طرح سارا
جنس پارچه کن کن (عرض180)
پارچه تولید کشور کره
دوخت چادر ایرانی
قیمت عرضه درب مغازه 225 هزار تومان می باشد،در صورت خرید آنلاین با 40 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۲۲۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۰,۰۰۰ تومان (۱۸٪)
مبلغ نهایی :
۱۸۵,۰۰۰ تومان

چادر دانشجویی مچ دار طرح سارا طرحی منحصر به فرد برای خانم هایی با اندام درشت است. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که طرح چادر دانشجویی مورد پسندتان باشد اما به خاطر کوچک بودن قواره آن در آن احساس راحتی نکرده اید. چادر دانشجویی سارا این مشکل را مرتفع کرده و از این پس خانم هایی که با تنگ بودن و اصطلاحا دست و پا گیر بودن چادر دانشجویی مشکل داشته اند می توانند چادری راحت تر با همان طرح ایده آلشان استفاده نمایند.

این چادر که با نام های کارمندی و خبرنگاری نیز به فروش میرسد، مدلی است که طرح اولیه آن چندسالی است که وارد بازار شده است. فریب اسم آن را نخورید این چادر علاوه بر دانشجویان همواره مورد پسند هر قشر و هر سنی بوده است. از نظر دوخت بی شباهت به چادر جده نیست و در واقع همان چادر ساده ایرانی است که تنها تفاوتش با چادر ساده ایرانی دو جای دست در طرفین برای بیرون آوردن دست هاست، البته بعدا طراحان به این مسئله پی بردن که با اضافه کردن مچ به این چادر علاوه بر شکیل شدن آن حجاب آن نیز کامل تر می شود. با استفاده از چادر دانشجویی شما دیگر مجبور نیستید مدام چادر خود را جمع کنید و یک دستتان همیشه درگیر باشد، با این چادر می توانید با آسودگی خاطر به فعالیت های خود در اجتماع بپردازید و از حجاب خود لذت ببرید. علاوه بر این شما می توانید با دوخت زیپ و یا دکمه برای این چادر حجاب آن را کامل تر کرده و استفاده از آن را سهولت ببخشید.

همانطور که در مقاله ای در اینستاگرام به جنس کن کن پرداختیم، گفتیم که کن کن جرجت یکی از مشتقات کن کن است. این پارچه مانند تمام مدلهای کن کن نه تنها چروک نمی شود بلکه پُرز و خاک هم نمی گیرد. نکته مهم این است که این پارچه برخلاف برخی از کن کن ها "نخ کش نمی شود" و همچنین ایستادگی زیبایی بر تن دارد.
9 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
خوش جنس و خوش دوخت
بهتره جلوش رو دکمه بدوزیم تا هی باز نشه