کد محصول :
۶۵۶۸۵
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

ارسال رایگان به سراسر کشور

چادر دانشجویی
پارچه ساتن براق(عرض180)
دوخت چادر ایرانی

"ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه"

مبلغ :
۱۷۶,۲۵۰ تومان
تخفیف :
۳۵,۲۵۰ تومان (۲۰٪)
مبلغ نهایی :
۱۴۱,۰۰۰ تومان

چادر دانشجویی جنس ساتن براق چادیران رنگ جالبی در روز و جلوه ای خاصی در شب دارد. این چادر نیز با پارچه صنعتی دوخته شده و تیکه آن در کمر نمی خورد. همچنین این چادر بی شباهت به کن کن نبوده، به سختی چروک می شود و به راحتی پُرز و خاک نمی گیرد ولی مراقب باشید که به جایی تیزی کشیده نشود چون احتمال دارد نخ کش شود.
اگر کارمند هستید یا در محیطی رسمی حضور دارید این چادر انتخاب مناسبی برای شما نیست.

پارچه ساتن از صده های گذشته با نام ابریشم از آن یاد میشد و یکی از تحفه های چین بود. این پارچه امروزه در انواع مختلف به تولید می رسد و در هر زمینه ای از پوشاک مورد استفاده قرار میگیرد. پارچه چادر مشکی ساتن براق را میتوان پارچه ای برای خاص پسندان دانست. چادری که با این پارچه دوخته شود علاوه بر ایستادگی خوب بخاطر سنگین بودن پارچه، به دلیل براق بودن نیز جلوه ای خاص دارد.

‌این چادر که با نام های کارمندی و خبرنگاری نیز به فروش میرسد، مدلی است که طرح اولیه آن چندسالی است که وارد بازار شده است. فریب اسم آن را نخورید این چادر علاوه بر دانشجویان همواره مورد پسند هر قشر و هر سنی بوده است. از نظر دوخت بی شباهت به چادر جده نیست و در واقع همان چادر ساده ایرانی است که تنها تفاوتش با چادر ساده ایرانی دو جای دست در طرفین برای بیرون آوردن دست هاست، البته بعدا طراحان به این مسئله پی بردن که با اضافه کردن مچ به این چادر علاوه بر شکیل شدن آن حجاب آن نیز کامل تر می شود. با استفاده از چادر دانشجویی شما دیگر مجبور نیستید مدام چادر خود را جمع کنید و یک دستتان همیشه درگیر باشد، با این چادر می توانید با آسودگی خاطر به فعالیت های خود در اجتماع بپردازید و از حجاب خود لذت ببرید. علاوه بر این شما می توانید با دوخت زیپ و یا دکمه برای این چادر حجاب آن را کامل تر کرده و استفاده از آن را سهولت ببخشید.
14 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
علیرضا ابراهیمی شیرتری
سلام ممنون بابت چادر وتحویل بموقعش
وبابت پیکری شماجهت تحویل بموقع مرسوله پستی ازطرف شما واقعا ممنونم اولین باره انلاین ازشرکتی خریدمیکنم وانقدرسرارسال وتحویل بموقع سفارش حساس هستن واحساس مسئولیت میکنن واقعا ممنونم
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
سلام واقعا ممنون بابت این چادر زیبا و شیک. لطفا بیشتر تخفیف بدین که خانمها و دخترهای بیشتری به سمت چادر و مخصوصا چادرهای جدیدتر رو بیارن.