اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۶۸۳
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر دانشجویی مچ دار
پارچه جنس کرپ حریراسود(عرض180)
دوخت چادر ایرانی
این چادر درب مغازه با قیمت 199 هزار تومان عرضه می شود، در صورت خرید آنلاین با 40 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد

مبلغ :
۱۹۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۰,۰۰۰ تومان (۲۰٪)
مبلغ نهایی :
۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر دانشجویی جنس کرپ حریراسود چادیران را میتوان یکی از راحت ترین پوشش های اسلامی دانست. مچهای کار شده در این چادر برخلاف اغلب مدلهای موجود در بازار از کیفیت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر نگین کاری گلدوزی کاری نیز شده است. یعنی حتی اگر بعد از مدتها به هر دلیلی نگین های آن جدا شود باز هم گلدوزی آن زیبایی چادر را حفظ می کند این در حالی است که اغلب مدلهای موجود در بازار تنها نگین کاری شده است. همچنین پارچه های استفاده شده در چادیران صنعتی بوده و دارای عرض 180 می باشد. یعنی مانند پار‌چه های معمولی در بازار نیست و تیکه این چادر در کمر آن نیست که این امر زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

پارچه کرپ یا همان حریراسود که در اینستاگرام مفصلا به آن پرداختیم. پارچه ای است که می توان آن را قدیمی ترین جنس در زمینه چادر دانست، سالیان سال است که مورد استفاده مادران ما بوده است و با ورود پارچه های دیگر به بازار همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. از جمله ویژگی هایی که این جنس را نسبت به سایر پارجه ها متمایز می کند می توان به بافت خوب پارچه، مشکی بودن زیاد و سرُ نخوردن اشاره کرد.
این چادر که با نام های کارمندی و خبرنگاری نیز به فروش میرسد، مدلی است که طرح اولیه آن چندسالی است که وارد بازار شده است.فریب اسم آن را نخورید این چادر علاوه بر دانشجویان همواره مورد پسند هر قشر و هر سنی بوده است. از نظر دوخت بی شباهت به چادر جده نیست و در واقع همان چادر ساده ایرانی است که تنها تفاوتش با چادر ساده ایرانی دو جای دست در طرفین برای بیرون آوردن دست هاست، البته بعدا طراحان به این مسئله پی بردن که با اضافه کردن مچ به این چادر علاوه بر شکیل شدن آن حجاب آن نیز کامل تر می شود. با استفاده از چادر دانشجویی شما دیگر مجبور نیستید مدام چادر خود را جمع کنید و یک دستتان همیشه درگیر باشد، با این چادر می توانید با آسودگی خاطر به فعالیت های خود در اجتماع بپردازید و از حجاب خود لذت ببرید. علاوه بر این شما می توانید با دوخت زیپ و یا دکمه برای این چادر حجاب آن را کامل تر کرده و استفاده از آن را سهولت ببخشید.
12 رای

نظرات کاربران