اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۸۸۵
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر ساده ایرانی
جنس پارچه کن کن (عرض120)
پارچه تولید کشور کره
دوخت چادر ایرانی
قیمت عرضه درب مغازه 299 هزار تومان می باشد،در صورت خرید آنلاین با 38 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۲۹۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳۸,۰۰۰ تومان (۱۳٪)
مبلغ نهایی :
۲۶۱,۰۰۰ تومان

چادر ساده ایرانی کن کن چادیران انتخابی است مناسب برای آنهایی که به دنبال سادگی و در عین حال کیفیت هستند. چادر ساده ایرانی طی چندین دهه گذشته حجاب رایج بانوان ایرانی برای حضور در جامعه بوده است و آن را می توان بخشی از هویت بانوان مسلمان ایرانی دانست. چادر ایرانی تکه ای پارچه است که برخلاف چادرهای مدل درا هیچ مدل خاصی ندارد. این چادر روی سر قرار گرفته و توسط دو دست کنترل می شود البته بعضا برای سهولت در استفاده کش برای آن دوخته و دیگر نیازی به گرفتن آن توسط دست نیست. چادر ساده ایرانی را اغلب به صورت پارچه تهیه کرده و بعد آن را به صورت سفارشی می دوزند اما چادیران با دوخت این چادر به صورت سایزبندی در تمام قدها دغدغه تهیه این چادیران را از بین برده است. نکته قابل توجه چادر ساده ایرانی چادیران نسبت به تولیدات سایر تولید کننده ها استفاده از پارچه مخصوص چادر ایرانی یعنی پارچه عرض 120 (لب ترک) است در حالی که اغلب چادرهای دوخته در بازار با پارچه صنعتی عرض 180 تهیه می شود که لب ترک ندارد.

پارچه کن کن را می توان پارچ خاص و کارا دانست این پارچه نه تنها پُرز و خاک را به خود نمی گیرد بلکه چروک نمی شود. یعنی بعد از هر بار شستن تنها کافی است یک بار آن را اتو نمایید و تا شستشو بعدی دیگر نیازی به اتو ندارد. همچنین این پارچه استفاده شده در چادرهای دوخته چادیران برخلاف اغلب چادرهای کن کن موجود در بازار نخ کش نمی شود.
13 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
مریشا نیک‌پی
آیا جنس پارچه کن‌کن معمولی هست؟
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
سلام
خدا شکر چادر ساده آماده هم دیدیم.خدا خیرتون بده ما کل شهر رو میگردیم هیچ مغازه داری چادر ساده آماده نمیفروشه همه آستین دار
باید تو توزیع چادر آماده خانم های طلبه رو هم در نظر بگیرن
خانم های طلبه نباید چادر آستین دار بپوشن.