چادر عبایی نگین کاری شده کن کن کره ای

وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر جده نگین کاری شده
جنس پارچه کن کن (عرض180)
پارچه تولید کشور کره
دوخت چادر ایرانی
قیمت عرضه درب مغازه 331 هزار تومان می باشد،در صورت خرید آنلاین با 43 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۳۳۱,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۳,۰۰۰ تومان (۱۳٪)
مبلغ نهایی :
۲۸۸,۰۰۰ تومان

چادر جده نگین کاری شده چادیران در حقیقت همان چادر عبایی ساده بوده که برای زیباتر شدن و شکیل تر شدن آن بر روی آستین های آن نگین کاری شده است. چادر عبایی مدلی راحت و قواره آزاد می باشد و بانوان در فعالیت های روزانه از جمله خرید، رانندگی یا اشتغال می توانند از آن استفاده نمایند.
چادر جده که با نامهای عربی اصیل یا عَبایی نیز شناخته می شود، مدلی است که طرح اصلی آن متعلق به عراق است و پوششی است که بومیان این کشور سالیان سال است که آن را به تن می کنند. این چادر نیز مانند اغلب چادرهای عربی آزاد و راحت بوده و بانوان در هر فعالیتی با آن راحتند. چادر جده در مدل بومی خود ریزه کاری های دارد که تنها زنان و خیاطهای بومی عراق آن را می دانند. پس اگر در عراق از عَبایی که بر تن خانم عراقی بوده خوشتان آمده است، باید بگویم که در ایران به دنبال آن نگردید، چون آن دوخت مختص عراق است.

همانطور که در مقاله ای در اینستاگرام به جنس کن کن پرداختیم، گفتیم که کن کن جرجت یکی از مشتقات کن کن است. این پارچه مانند تمام مدلهای کن کن نه تنها چروک نمی شود بلکه پُرز و خاک هم نمی گیرد. نکته مهم این است که این پارچه برخلاف برخی از کن کن ها "نخ کش نمی شود" و همچنین ایستادگی زیبایی بر تن دارد.

نظرات کاربران