کد محصول :
۶۵۶۹۵
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

ارسال رایگان به سراسر کشور

چادر لبنانی اصیل
پارچه کرپ حریراسود(عرض180)
دوخت چادر ایرانی

"ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه"

مبلغ :
۱۴۵,۰۰۰ تومان

از دیرباز بانوان مسلمان لبنانی حجاب و پوشش خود را برای حضور در اجتماع به بهترین نحو رعایت می کنند. در طی سالیان آنها طرح و مدلهایی خاص از حجاب اسلامی بوجود آوردند که علاوه بر استفاده بومیان این کشور به مرور زمان این مدلها به سایر کشورهای اسلامی عرضه شد و در دسترس عموم قرار گرفت. از جمله آنها می توان به چادر لبنانی اصیل، چادر لبنانی صدفی، انواع سبک بستن شال و ... اشاره کرد.
چادر لبنانی اصیل که چندسالی است طرح آن وارد ایران شده است از نظر قواره با چادر جده آنچنان تفاوتی ندارد، ولی در جزئیات دوخت تفاوت های بسیاری دارد. این چادر دارای آستین هایی متوسط(دو ربع) جلوی آن از بالا تا زانو زیپ داشته و زیپ آن کلملا باز نمیشود، دارای پوشیه بوده و بالای سر آن نقاب (قسمت اضافه ای که کار مقنعه را می کند) دارد. فراموش نکنید این چادر هم مانند اکثر چادرهای عربی در تن راحت بوده و اندام را نشان نمی دهد.

پارچه کرپ یا همان حریراسود که در اینستاگرام مفصلا به آن پرداختیم. پارچه ای است که می توان آن را قدیمی ترین جنس در زمینه چادر دانست، سالیان سال است که مورد استفاده مادران ما بوده است و با ورود پارچه های دیگر به بازار همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. از جمله ویژگی هایی که این جنس را نسبت به سایر پارجه ها متمایز می کند می توان به بافت خوب پارچه، مشکی بودن زیاد و سرُ نخوردن اشاره کرد.
15 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
مرسی ممنون سایتتون خیلی خوبه ولی قیمت هاش یکم بالاس