اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۶۸۷
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
145
150
155
160
165
170
175
180
پارچه :
کره ای اصل

ارسال رایگان به سراسر کشور

چادر اماراتی
پارچه کن کن ژرژت(عرض180)
دوخت ایرانی

"ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه"

مبلغ :
۲۲۹,۰۰۰ تومان

همانطور که از اسم این چادر مشخص است مدلی است که طرح اصلی آن مربوط به امارات است و از گذشته دور در این کشور مورد استفاده مسلمانان بوده است.چادر اماراتی در حقیقت همان چادر عربی است که آن را می توان از قدیمی ترین مدلهای چادر دوخته مشکی در ایران دانست و در بین مدلهای عربی تنها مدل اندامی است. با این وجود این چادر نه تنها اندام شما را نشان نمی دهد بلکه در تن راحت است. همچنین در این مدل بندک هایی در جلو چادر قرار دارد که بوسیله آنها جلوی چادر بسته و حجاب آن کامل تر می شود.

همانطور که در مقاله ای در اینستاگرام به جنس کن کن پرداختیم، گفتیم که کن کن جرجت یکی از مشتقات کن کن است. این پارچه مانند تمام مدلهای کن کن نه تنها چروک نمی شود بلکه پُرز و خاک هم نمی گیرد. نکته مهم این است که این پارچه برخلاف برخی از کن کن ها نخ کش نمی شود و همچنین ایستادگی زیبایی بر تن دارد.
12 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
شقایق سپیدجامی
چادرم رسید فقط هم گشاده هم آستیناش بلنده ظاهرا سایز رو کلا اشتباه فرستادید یا اگر قواره هاتون اینجورین باید توضیح بدین تا ما بتونیم درست انتخاب کنیم
کاربر بدون تصویر
فریناز ملکوتی
من چادر اماراتی کن کن رو دوسال پیش خریدم از چادیران تو این مدتم مدام دارم استفاده میکنم. برای سر کار وبیرون راحت و سبکه هر دوهفته هم میشورمش ولی نه رنگش پریده نه پارچش خراب شده.
نسبت به قیمتش خیلی خوبه.
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
من میخوام آستیناش تنگ و جذب باشه با همون جنس یا جنس کشی میتونین برام بدوزین؟
کاربر بدون تصویر
منا صادقلو
کیفیت چادرای چادیران خیلی خوبه
تنوع جنس و مدلشونم زیاده
من هرسال چادرمو از چادیران میخرم و تا حالا منو راضی نگه داشتن
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
استیناش گشاده چکارکنم
کاربر بدون تصویر
چادیران
مدل دوخت این چادر به گونه ای که در فصل های سرما بتوان آن را روی لباس گرم پوشید اما اگر احساس می کنید که بیش از حد گشاد است می توانید آستین ها آن را با یک درز گرفتن ساده تنگ تر کرد.