کد محصول :
۶۵۸۸۵
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
145
150
155
160
165
170
175
180
پارچه :
کره ای اصل

ارسال رایگان به سراسر کشور

چادر ساده ایرانی
جنس پارچه کن کن
پارچه عریض
لب ترک دار
پارچه تولید کشور کره
دوخت چادر ایرانی

"ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه"

مبلغ :
۲۹۹,۰۰۰ تومان

چادر ساده ایرانی کن کن چادیران انتخابی است مناسب برای آنهایی که به دنبال سادگی و در عین حال کیفیت هستند. چادر ساده ایرانی طی چندین دهه گذشته حجاب رایج بانوان ایرانی برای حضور در جامعه بوده است و آن را می توان بخشی از هویت بانوان مسلمان ایرانی دانست. چادر ایرانی تکه ای پارچه است که برخلاف چادرهای مدل دار هیچ مدل خاصی ندارد. این چادر روی سر قرار گرفته و توسط دو دست کنترل می شود البته بعضا برای سهولت در استفاده کش برای آن دوخته و دیگر نیازی به گرفتن آن توسط دست نیست. چادر ساده ایرانی را اغلب به صورت پارچه تهیه کرده و بعد آن را به صورت سفارشی می دوزند اما چادیران با دوخت این چادر به صورت سایزبندی در تمام قدها دغدغه تهیه چادر ساده ایرانی را از بین برده است. نکته قابل توجه چادر ساده ایرانی کن کن کره چادیران نسبت به تولیدات سایر تولید کننده ها و وجه تمایز آن استفاده از پارچه مخصوص چادر ایرانی یعنی پارچه عرض زیاد لب ترک دار بوده که چادر تیکه در کمر نمیخورد و نسب به پارچه های عرض کم شکیل تر به نظر میرسد در حالی که اغلب چادرهای دوخته در بازار لب دوز می باشد و لب ترک ندارد.

پارچه کن کن را می توان پارچه خاص و کارا دانست این پارچه نه تنها پُرز و خاک را به خود نمی گیرد بلکه چروک نمی شود. یعنی بعد از هر بار شستن تنها کافی است یک بار آن را اتو نمایید و تا شستشو بعدی دیگر نیازی به اتو ندارد. همچنین این پارچه استفاده شده در چادرهای دوخته چادیران برخلاف اغلب چادرهای کن کن موجود در بازار نخ کش نمی شود.
14 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
مریشا نیک‌پی
آیا جنس پارچه کن‌کن معمولی هست؟
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
مثل کرپ نیس کمی براق تره، و بسیار شون نخ کش میشن
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
سلام
خدا شکر چادر ساده آماده هم دیدیم.خدا خیرتون بده ما کل شهر رو میگردیم هیچ مغازه داری چادر ساده آماده نمیفروشه همه آستین دار
باید تو توزیع چادر آماده خانم های طلبه رو هم در نظر بگیرن
خانم های طلبه نباید چادر آستین دار بپوشن.
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
چرا انوقت؟. امام خمینی قائل به حجاب زیبا بودن عزیزم