کد محصول :
۶۵۸۹۹
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
145
150
155
160
165
170
175
180
پارچه :
چینی درجه 1

ارسال رایگان به سراسر کشور

چادر ملی طرح یلدا
جنس پارچه کن کن (عرض180)
دوخت چادر ایرانی

"ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه"

مبلغ :
۱۶۹,۰۰۰ تومان

چادر ملی یلدا حریر کن کن چادیران بسیار سبک بوده و به راحتی بر روی سر می نشیند. مشکل و دغدغه بسیاری از خانم ها همواره سنگینی چادر بوده که باعث می شود احساس راحتی از چادر خود نداشته باشند. چادر ملی یلدا حریر کن کن چادیران علاوه بر وزن فوق العاده سبک خود پرز و خاک نمی گیرد و به راحتی چروک نمی شود.
بانوان ایرانی هم مانند هر کشور مسلمان دیگری سلیقه ای خاص در انتخاب پوشش دارند که این امر باعث بوجود آمدن طرح هایی خاص از چادر مشکی به اسم ایران شده است، از این جمله می توان به چادر قاجاری و چادر ایرانی اشاره کرد.
چادر ایرانی که در دهه های گذشته در ایران مرسوم بوده با گذشت زمان دیگر کارآمد واقع نمیشد. از این رو طراحان مد اسلامی وارد عرصه شدند و طرح اولین چادر مشکی مدل دار را بعد از انقلاب به ثبت رسانده و به بازار عرضه کردند.
این چادر کمی از مانتو آزاد تر بوده، دارای آستین های بلند است، بالای سر آن کش میخورد و جلوی آن توسط دکمه مخفی بسته می شود. اگر شما دانشجو هستید، اگر کارمند هستید، یا اگر نوزاد دارید، این چادر انتخاب مناسبی است.

همانطور که آگاهید پارچه کن کن در زمینه چادر مشکی نسبت به جنس های کرپ و کریستال تازه وارد تر بنظر میرسد، اما کیفیت همیشه حرف اول را می زند. و همین امر باعث شده که کن کن به سرعت جایگاه خود را در این عرصه رقابت پیدا کرده و سهم عظیمی از بازار را از آن خود کند.
کرپ کن کن، حریر کن کن، ژرژت کن کن و کن کن براق همگی در دسته پارچه کن کن قرار می گیرند.
از جمله دلایل رضایت مشتریان از این پارچه این است که برخلاف سایر پارچه ها به هیچ وجه چروک نشده، پُرز و خاک را به خود نمیگیرد یا حتی اگر خاکی یا کثیف شود، این کثیفی به جسم پارچه نرفته و با یک تکان تمیز می شود.
8 رای

نظرات کاربران