چادر ملی جنس کرپ حریر اسود

وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر ملی ساده
جنس پارچه کرپ حریر اسود(عرض180)
دوخت چادر ایرانی
قیمت عرضه درب مغازه 139 هزار تومان می باشد،در صورت خرید آنلاین با 30 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد

مبلغ :
۱۳۹,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳۰,۰۰۰ تومان (۲۲٪)
مبلغ نهایی :
۱۰۹,۰۰۰ تومان

چادر ملی جنس کرپ حریراسود چادیران علاوه بر دوخت تمیز بسیار لخت بوده و تن خور شیکی دارد.همچنین قواره آن کوچک نبوده و اندام را به هیچ وجه نشان نمی دهد. شما می توانید از چادر ملی چادیران برای فعالیتهای مختلف از جمله رانندگی، خرید، تحصیل و یا آغوش گرفتن نوزاد استفاده کنید و در تمام اینها مشکلات زیادی که با چادر ساده ایرانی داشتید را فراموش کنید.
"این چادر برای خانوم های لاغر و متوسط مناسب است"

پارچه کرپ یا همان حریراسود که در اینستاگرام مفصلا به آن پرداختیم. پارچه ای است که می توان آن را قدیمی ترین جنس در زمینه چادر دانست، سالیان سال است که مورد استفاده مادران ما بوده است و با ورود پارچه های دیگر به بازار همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. از جمله ویژگی هایی که این جنس را نسبت به سایر پارجه ها متمایز می کند می توان به بافت خوب پارچه، مشکی بودن زیاد و سرُ نخوردن اشاره کرد.

بانوان ایرانی هم مانند هر کشور مسلمان دیگری سلیقه ای خاص در انتخاب پوشش دارند که این امر باعث بوجود آمدن طرح هایی خاص از چادر مشکی به اسم ایران شده است، از جمله می توان به چادر قاجاری و چادر ایرانی اشاره کرد. چادر ایرانی که در دهه های گذشته در ایران مرسوم بوده با گذشت زمان دیگر کارآمد واقع نمیشد. از این رو طراحان مد اسلامی وارد عرصه شدند و طرح اولین چادر مشکی مدل دار را بعد از انقلاب به ثبت رسانده و به بازار عرضه کردند. این چادر کمی از مانتو آزاد تر بوده، دارای آستین های بلند است، بالای سر آن کش میخورد و جلوی آن توسط دکمه مخفی بسته می شود. اگر شما دانشجو هستید، اگر کارمند هستید، یا اگر مادَرید و نوزاد دارید، این چادر انتخاب مناسبی است.

نظرات کاربران