کد محصول :
۶۵۸۹۷
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
145
150
155
160
165
170
175
180
پارچه :
کره ای اصل

ارسال رایگان به سراسر کشور

چادر ملی طرح یلدا
جنس پارچه کن کن (عرض180)
پارچه تولید کشور کره
دوخت چادر ایرانی

"ضمانت بی قید و شرط بازگشت وجه"

مبلغ :
۱۹۹,۰۰۰ تومان

همانگونه که در زمینه پوشاک نیاز به مدل های جدید و بروز احساس می شود و هر روز مدل های جدیدی روانه بازار می شود؛ در زمینه پوشش های اسلامی مخصوصا چادر نیز نمی توان این نیاز را نادیده گرفت و باید با حفظ شئونات اسلامی و حجاب چادر همواره مدل های جدید را در اختیاران دختران و بانوان مسلمان قرار داد. از این رو گروه فرهنگی تولیدی چادیران طرح ها و مدل های جدید و یا مدل های بروز شده چادر ها را برای بانوان اییرانی عرضه می نماید.
چادر ملی یلدا چادیران طرحی جدید از نوستالژی قدیمی چادر مشکی دوخته است که با طرح نگین کاری زیبا بر روی آستین، چادر ملی را از سادگی و قدیمی بودن خارج و باعث زیباتر جلوه کردن پوشش و حجاب اسلامی است.


همانطور که آگاهید پارچه کن کن در زمینه چادر مشکی نسبت به جنس های کرپ و کریستال تازه وارد تر بنظر میرسد، اما کیفیت همیشه حرف اول را می زند. و همین امر باعث شده که کن کن به سرعت جایگاه خود را در این عرصه رقابت پیدا کرده و سهم عظیمی از بازار را از آن خود کند.
کرپ کن کن، حریر کن کن، ژرژت کن کن و کن کن براق همگی در دسته پارچه کن کن قرار می گیرند.
از جمله دلایل رضایت مشتریان از این پارچه این است که برخلاف سایر پارچه ها به هیچ وجه چروک نشده، پُرز و خاک را به خود نمیگیرد یا حتی اگر خاکی یا کثیف شود، این کثیفی به جسم پارچه نرفته و با یک تکان تمیز می شود.
11 رای

نظرات کاربران