اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۶۹۸
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چادر مشکی
سایزبندی :
150
155
160
165
170

همراه با ارسال رایگان

چادر کمری حسنا
پارچه کرپ حریراسود
دوخت چادر ایرانی
این چادر درب مغازه با قیمت 235 هزار تومان عرضه می شود، در صورت خرید آنلاین با 34 هزار تومان تخفیف ارائه می گردد.

مبلغ :
۲۳۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳۴,۰۰۰ تومان (۱۴٪)
مبلغ نهایی :
۲۰۱,۰۰۰ تومان

چادر کمری حسنا جنس کرپ حریراسود چادیران علاوه بر سبکی و پوشیده بودن آن ظاهر شکیلی برای شما به ارمغان می آورد. تنها تفاوت این چادر با مدل اولیه آن یعنی چادر قاجاری، تفاوت در مدل دوخت تکه های جلوی چادر است که در چادر قجری این تکه ها آویزان بوده ولی در چادر حسنا این تکه ها به کمر دوخته و چادر بر تن زیباتر جلوه می کند.این چادر بخاطر بسته شدن ابه کمر بر روی سر سنگینی نکرده و راحتی روی سر می ماند و همچنین دوخت آن به گونه ای است که پوشیدن لباس گرم زیر آن راحت است و چادر را تنگ و بد حالت نمی کند.

پارچه کرپ یا همان حریراسود که در اینستاگرام مفصلا به آن پرداختیم. پارچه ای است که می توان آن را قدیمی ترین جنس در زمینه چادر دانست، سالیان سال است که مورد استفاده مادران ما بوده است و با ورود پارچه های دیگر به بازار همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. از جمله ویژگی هایی که این جنس را نسبت به سایر پارجه ها متمایز می کند می توان به بافت خوب پارچه، مشکی بودن زیاد و سرُ نخوردن اشاره کرد.

چادر قاجاری که قجری و کمری و هم به آن می گویند، حجاب و پوششی است که به معنای واقعی کلمه فرهنگ غنی ایران و ایرانی را به رخ می کشد. نیاز به گفتن نیست که این چادر پوششی است که زنان در دوران قاجاریه استفاده می کردند و با توجه به عطش امروزه جامعه ما به گذشته(سنت گرایی) طرح این چادر دوباره توسط یک ایرانی خوش ذوق به بازار عرضه شد. جلوی این چادر تا کمر مانند دامن بسته بوده، و با بندی چادر به دور کمر بسته میشود. بالای سر این چادر با کش بر روی سر قرار میگیرد و قسمت جلوی این چادر دو تکه دارد که آویزان است و دست ها بیرون می آید، نکته جالب این است که این چادر هیچ آستیتی ندارد به همین دلیل دستها آزادانه حرکت می کنند. از جمله ویژگیهایی که باعث علاقه عده زیادی از بانوان ایرانی به آن شده است می توان به این اشاره کرد که این چادر بر روی سر راحت تر از هر مدل چادری است، نیاز به جمع کردن ندارد و در صورت پوشیدن مقنعه بلند همراه با این چادر هیچ شک و شبهه ای در کامل بودن حجاب آن نیست.
18 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
باسلام لطفا روش دوخت این چادر رو بزارین و اینکه چون پارچش یه تیکه هست چجوری تهیش کنیم