کد محصول :
۷۲۷۳۶
وضعیت کالا :
موجود

فروش بصورت تک و عمده

مناسب برای تمامی خودرها
بغل درب ها
داشبورد
قطعات پلاستیکی  صندوق عقب
ستون های داخل خودرو  

مبلغ :
۳۵,۸۴۰ تومان

نسل جدید شوینده ها  (واکس داشبورد )
معرفی
استاندارد اروپا تعریف خاصی از میزان براق کنندگی داشبورد، میزان رایحه و نوع رایحه و  شرایط سازگاری واکس داشبورد  در محیط های گرم  دارد که به شرح ذیل است.
1-    میزان براقیت سطح داشبورد : در صورت تصادف  حتی اگر از قسمت عقب خودرو  تصادف ایجاد شود در صورتی که هرگونه شی یا براقیت داشبورد که باعث انعکاس آن در شیشه جلو خودرو شود، خودرو جلو به میزان 15 درصد سهیم در تصادف است و بدین علت است که داشبورد خودروهای جدید کاملا  مات است و مواد براق کننده را هم جذب می نماید.
2-    میزان رایحه : استفاده هرگونه رایحه با پایه کافئین مانند (چوب،  قهوه، پیپ و...)ممنوع است استفاده از رایحه های تند و دو حالته ممنوع است .
3-    شرایط سازگاری واکس داشبورد : در محیط گرم و زمانی که خودرو در زیر نور مستقیم آفتاب است نباید واکس داشبورد روی شیشه جلو بخار کند و باعث ترکیب بامواد به کار رفته در داشبوردگرددو بخارات سمی ایجاد شود.
سازگار با محیط زیست
نسل جدید شوینده ها مطابق با تولید روز اروپا می باشد که این محصولات بر اساس  کمترین میزان آسیب رسانی به محیط زیست، سلامت انسان، کیفیت مطلوب و کاربردی و مقرون به صرفه بودن ساخته می شود.
داشبورد
محافظ و براق کننده و خوشبو کننده داشبورد  پاکر  به عنوان اولین و تنها تولید کننده این محصول که دارای پروانه ساخت  و تاییدیه از وزارت بهداشت (سازمان غذا و دارو )است .که مورد تایید این سازمان قرار گرفته است و بر اساس استانداردهای اروپا فاقد مواد مضر، رایحه مناسب و عدم بخارات سمی  تهیه و تولید شده است  حتما یک بار امتحان کنید .
روش استفاده برای محافظت  
ابتدا سطح داشبورد را بوسیله دستمال نم دارکاملا تمیز نمایید و سپس روی سطح واکس داشبورد را اسپری کنید و با اسفنج روی سطوح مورد نظر پخش نمایید مدتی صبر نمایید تاجذب شود. (دقت نمایید خودرو باید در زیر سایه و سطح داشبورد سرد باشد تا نتیجه بهتر پدیدار گردد.)
روش استفاده برای  براقیت بیشتر  
در صورت عدم رضایت از براقیت سطح، دوباره روی سطح اسپری نمایید، این مرتبه کمی صبر کنید سپس با اسفنج مایع را پخش نمایید .
در صورتیکه تمایلی به اسپری کردن ندارید و می خواهید به اصطلاح غلیظ تر روی سطح لایه ایجاد شود مقداری از مایع را داخل درب ریخته و با اسفنج استفاده نمایید .
مناسب برای تمامی خودرها
بغل درب ها
داشبورد
قطعات پلاستیکی  صندوق عقب
ستون های داخل خودرو  
‌‌                             
حجم : 700سی سی 

نظرات کاربران