کتاب‌های بسته پرواز ویژه علاقه‌مندان به کارآفرینی و کسب و کار

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۹۴۱
وضعیت کالا :
موجود
خرید آنلاین بسته پرواز 1 (بسته 4 کتاب ویژه کارآفرینی و کسب‌و‌کار)
کتاب های پکیج پرواز :(کتاب‌های اجرای ناب، سرنوشت خرید، رشد ناب و تجربه کاربری ناب)

مبلغ :
۱۳۳,۰۰۰ تومان

اگر در حوزه کارآفرینی و استارتاپ فعال باشید، یا به این حوزه علاقه مند باشید همواره با مشکل منبع خوب و قابل اعتماد، با ترجمه‌ای صحیح و روان مواجه هستید. ما در مجموعه آقای مترجم، که خود از کسب‌و‌کار‌های نوپا هستیم و در همین حوزه فعالیت می‌کنیم، این کمبود را احساس کردیم. از این جهت تصمیم گرفتیم کتاب‌های مفید در حوزه کارآفرینی و استارتاپ را ترجمه کنیم و به بازار عرضه کنیم تا بتوانیم گامی در جهت پیشرفت تفکر کارآفرینی و رشد شغلی ایجاد کنیم.

امکان خرید هر یک از این کتاب‌ها در سایت ، برای شما فراهم شده‌است. ولی پیشنهاد خاص و ویژه‌ای برای شما همراهان عزیز داریم. برای مدت محدود و به مناسبت حضورمان در بیست و سوین نمایشگاه کامپیوتر اصفهان (اتوکام) که از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود، بسته پرواز را ارایه می‌کنیم که شامل چهار کتاب ویژه کارآفرینی و کسب‌وکار است.
5 رای

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
بنده این کتاب را خریدم ولی ترجمه ضعیفی داری و توی هر بخش کتاب به چشم میشه دید انگار دادند گوگل ترنسلیت.خود کتاب اصلی خوبه ولی این واقعا نسبت به بقیه کتاب ها نمیشد خواند.کاش از اصول گفته شده توی کتاب خود انتشارهم استفاده می کرد.