اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۶۷۵۸۷
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
دمنوش
پک بینظیر ارامش اعصاب نیوشا
دمنوش آرامش اعصاب نیوشا – پک آرامش و اعصاب نیوشا

مبلغ :
۲۰۹,۰۰۰ تومان

پک آرامش و اعصاب نیوشا
دمنوش آرامش اعصاب نیوشا – پک آرامش و اعصاب نیوشا
عواملی که باعث می‌شوند ما در زندگی خود احساس آرامش و نشاط نداشته باشیم عبارتند از: اضطراب‌ها، استرس‌ها، غم‌ها و افسردگی‌ها و ما برای اینکه بتوانیم آرامش و نشاط را به زندگی خود بازگردانیم واحساس شادی و آرامش را در زندگی تجربه کنیم باید این موارد را از خود دور کنیم.
اساساً اضطراب و استرس نباید با غم و افسردگی همراه باشد اما متاسفانه زندگی ماشینی امروز باعث شده تا ما این دو را با هم داشته باشیم. به همین دلیل است که خیلی از ما حتی نمی‌دانیم که به افسردگی دچار شدیم و یا اینکه اضطراب داریم. و این مسئله بسیار مهم است، به این دلیل که یک مقدار افسردگی یا اضطراب باعث می‌شود که بازدهی و راندمان ما در زندگی و کار پایین بیاد. زندگی مشترک ما را با مشکل مواجه می‌کند، ارتباط ما را با دیگران و اطرافیانمان خدشه دار می‌کند، تحصیل ما را با مشکل مواجه می‌کند یا متوقف می‌کند و… . بنابراین برگرداندن آرامش و نشاط به زندگی یعنی داشتن زندگی شادتر و موفق‌تر.

ما در طبیعت گیاهانی داریم که برای رفع این دو مورد، یعنی اضطراب و استرس و غم و افسردگی استفاده می‌شوند. و همه این گیاهان مفید را در پک آرامش و اعصاب نیوشا قرار داده‌ایم.
2 رای

نظرات کاربران