این کالا توسط همبازار بررسی نشده است و اطلاعات آن مورد تایید نیست
کد محصول :
۶۸۰۴۳
وضعیت کالا :
غیر فعال
دسته‌بندی :
آویز کفش و لباس
به یک چوب لباسی وصل شده و آویزان می شود.دارای 16 خانه می باشد که از پلاستیک شفاف ساخته شده و میتوانید براحتی وسایل و لباس خود را با یک نگاه پیدا کنید.شما همچنین با بهره گرفتن از این آویز می توانید بی نظمی های اتاقتان را کاهش دهید و به سازماندهی وسایل بپردازید و از مرتب شدن اتاقتان لذت ببرید.

مبلغ :
۳۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳,۵۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۳۱,۵۰۰ تومان

معضل در خانه نا منظم بودن کمدهاست، حتی اگر کمدتان را کاملا مرتب کنید، چند هفته بعد کمد به حالت اولیه اش باز می گردد و نا منظم می شود،ما به شما آویز نگهدارنده وسایل داخل کمد را معرفی میکنیم که با کمک آن ها می توانید به کمد ها نظم بدهید و این نظم را مدت طولانی تری حفظ کنید.این آویز مناسب برای نگهداری لباس زیر ، جوراب ، دمپایی ، جواهرات و وسایل کوچک سرگردان در کمدها و کشوهاست.
این نگه دارنده ها به شما کمک می کنند از فضای حداقلی، حداکثر استفاده را داشته باشید. این نگه دارنده ها هم برای کفش، هم برای لباسهای شما کاربرد دارند و به خوبی فضای مورد نظرتان را منظم می کنند.اگر بخواهید به وسایلی دم دستی مانند کفش ، دمپایی و وسایل دم دستی دیگر نظم و ترتیب ببخشید با جمع کردن آنها داخل خانه های این آویز نگهدارنده مشکل شما حل میشود

ویژگی های کلی محصول:

برطرف نمودن مشکل کبود جا

نصب آسان و مطمئن آویز

دارای 16 محفظه ی نگهداری وسایل

حفاظت از کفش ها و وسایل و نظم بخشیدن به آن ها

راه حلی آسان برای سامان دادن به وسایل کوچکت
5 رای

نظرات کاربران