کد محصول :
۶۶۱۳۶
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
چای ساز
آیا از طعم چای دم نکشیده خسته شده اید؟
آیا از انتظار برای آب جوش کلافه شده اید؟

مبلغ :
۱۵,۰۰۰ تومان

دستگاه چای ساز و قهوه جوش همراه stillo وسیله ای برقی است که طراحی شده جهت استفاده در مسافرت ها،محل کار،خوابگاه دانشجویی و… می باشد.چای ساز استیلو از المنت فوق العاده قوی برخوردار است که در کمتر از 20 ثانیه آب را جوش می آورد و شما می توانید براحتی چای و دم نوش خود را در عرض چند دقیقه درست نمایئد. با چای ساز و قهوه جوش stillo هر زمان که اراده کردید چای و قهوه خواهید داشت.این محصول برای مسافرت ها و محیط های اداری بسیار مناسب می باشد و به شما این امکان را می دهد تا ظرف مدت کوتاهی آب جوش مورد نیاز برای چای و قهوه ی خود را فراهم نموده و دمنوش خود را نوش جان نمائید.


چای ساز و قهوه ساز استیلو :

چای ساز و قهوه جوش همراه استیلو در عرض مدت زمان فقط 20 ثانیه آب را برای شما جوش خواهد آورد. با استفاده از این چای ساز درمدت کوتاهی می توانید یک چای دبش و یا یک قهوه عالی تهیه و نوش جان کنید. همچنین برای آماده کردن قهوه نیاز به هیچ ابزار اضافی مانند قاشق و … ندارید زیرا درکنار این دستگاه یک قاشق فانتزی و زیبا قرار گرفته است.


طرز استفاده از چای ساز همراه استیلو :

چای ساز را به اندازه مورد نیاز از آب پر کرده و آن را روشن کنید. پس از 20 ثانیه آن را از برق جدا نمایید آب جوش شما آماده است.می توانید از آن برای تهیه چای،قهوه،نسکافه و … استفاده نمایید.
نکته: هرگز چای ساز را بیش از مدت معین و یا بدون آب روشن نگه ندارید.

ویژگی های چای ساز و قهوه جوش همراه استیلو :

قابل اتصال به برق شهری
المنت فوق العاده قوی
کوچک،سبک و قابل حمل
جنس بدنه نشکن و مقاوم
مجهز به قاشق مخصوص پلاستیکی
عرضه شده در قیمت عمده بسیار ارزان و کاملا رقابتی
مورد استفاده در مسافرت،محل کار،خوابگاه دانشجویی و ….
5 رای

نظرات کاربران