اسپری آتش خاموش کن فایر استاپ

Fire Stop

وضعیت کالا :
موجود
ویژگیهای اسپری آتش خاموش کن فایر استاپ Fire Stop :

خاموش کردن آتش با کف در کوتاه ترین زمان
بسیار کم حجم ، کاربردی ، ضروری و سهولت در استفاده
خفه کردن آتش با ساتفاده از کف
جهت استفاده در خودرو ، آشپزخانه ، چادر و …

مبلغ :
۲۳,۴۰۰ تومان
تخفیف :
۸,۴۰۰ تومان (۳۶٪)
مبلغ نهایی :
۱۵,۰۰۰ تومان

از انجا که اطفاء حریق در لحظات اولیه شروع آتش سوزی برای جلوگیری از صدمات جانی و اقتصادی اهمیت بسزائی دارد ویک اقدام سریع در امر اطفاء نه تنها میتواند از توسعه آتش جلوگیری بعمل آورد بلکه با خفه کردن آتش در نطفه ، خسارات ناشی از آنرا به حداقل میرساند .

برای این منظور از سالها قبل کارخانجات زیادی در کشورهای دنیا اقدام به طرح و ساخت وسائل مبارزه با حریق نموده اند که نمونه ای ازاین نوع وحتما همه شما میدانید که یک کپسول آتش خاموش کن و اطفاء حریق برای هر خانه و ماشینی لازم است اگر خدای ناکرده ماشین شما و یا آشپزخانه شما آتش بگیرد با چه وسیله ای آن را خاموش خواهید کرد اسپری اطفاء حریق یک اسپری آتش خاموش کن حرفه ای بوده و کافیست مانند یک اسپری خوشبو کننده دکمه آن را فشار دهید تا از ازدیاد آتش و شعله ور شدن آن به همه نقاط جلوگیری نمایید.
کپسول آتشنشانی معمولا بسیار سنگین تر از این اسپری ها می باشد که قدرت مانور شما را در مقابله با آتش کم میکند اما اسپری آتش خاموش کن با وزن کمتر از ۱ کیلوگرم شما و حتی کودکان شما نیز میتوانند درمواقع ضروری از آن استفاده کنند آرزوی ما این است که با داشتن این اسپری و کپسول در خانه و ماشین شما هیچ گاه از آن استفاده نکنید اما بودن ان را در خانه و ماشین و محل کار یا در مسافرت و در داخل چادر برای همه شما توصیه میکنیم با ارزانترین راه حافظ جان و مال خود باشید.

اسپری آتش خاموش کن فایر استاپ نوعی اسپری آتش نشانی است با این تفاوت که قابلیت حمل و مانور بسیار بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد .

مزیت اسپری آتش خاموش کن فایر استاپ :

کوچک ، سبک ، کم حجم
قابل استفاده برای خودرو و …
استفاده آسان و بدون دردسر
ماده اولیه ای این اسپری از ماده ای به نام سی وان تشکیل شده و با ایجاد کف خاص خود جلوی هرگونه اتش سوزی را میگیرد ، همچنین شما به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی میتوانید در مواقع آتش سوزی از این اسپری استفاده نمایید .

با آتش خاموش کن ماشین و منزل فایر استاپ به راحتی هر آتشی را خاموش کنید و امنیت خود را تضمین کنید.
اسپری اطفای حریق فایر استاپ به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن آتش را خاموش کرده و شما را از شر آتش سوزی ایمن نگه می دارد.

نظرات کاربران