کد محصول :
۶۶۳۵۸
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
اتو
رفع هرگونه چروک لباس و بوگیر و نظافت هرگونه الیاف

مبلغ :
۲۲۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲۰,۰۰۰ تومان (۹٪)
مبلغ نهایی :
۲۰۰,۰۰۰ تومان

اتو بخار دستی مسافرتی ، محصولی با طراحی نوین و بسیار کاربردی است . این اتو با استفاده از برق کار می کند و دارای دسته با طراحی ارگونومیک می باشد که به راحتی می توانید آن را در دست بگیرید و مورد استفاده قرار دهید . اتو بخار دستی دارای مخزن آب ، دو سری ساده و فرچه ای و یک اهرم نگهدارنده می باشد که با استفاده از این اهرم قادر خواهید بود بسیارساده تر پاچه هایی نظیر پرده را در حالت ایستاده (آویزان) اتو کنید . عملکرد دستگاه به صورت اسپری قوی بخار مستقیم به سطح لباس می باشد که باعث از بین رفتن چروک ها می شود . از سری فرچه ای برای از بین بردن لکه ، گرفتن پرز لباس و همچنین تمیز کردن سطوح مختلف نظیر کاشی و سرامیک می توان استفاده نمود . این اتو دارای صفحه نچسب می باشد و به راحتی می توانید از آن در منزل و مسافرت برای از بین بردن چروک لباس ، پرده و ... استفاده نمایید .اتو پر مصرف ترین و کاربردی ترین ابزار برای از بین بردن چروک لباس و پارچه های مختلف است . اتوها در ابتدا شکل ساده ای داشتند و عملکرد آنها تنها منتقل کردن حرارت مستقیم به لباس بود ، عملی که در عین کارایی ، مشکلاتی نظیر امکان سوختن و یا حتی تغییر رنگ پارچه را داشت . به همین دلیل همواره می بایستی در حین استفاده علاوه بر مراقبت کامل ، از کمی آب برای مرطوب کردن سطح پارچه استفاده می شد .

این موضوع باعث دشواری استفاده از اتوهای ساده و معمولی می شد . پس از مدتی این مشکل با استفاده از بخار آب حل شد و دستگاه هایی با عنوان اتوی بخار طراحی و تولید شدند . اتوهای بخار خود دارای یک مخزن کوچک آب بودند و در استفاده از آنها نه تنها دیگر نیازی به پاشیدن دستی آب بر روی سطح پارچه نبود ، بلکه آب به صورت بخار بر روی سطح اسپری می شد . در این عمل امکان سوختن و یا تغییر رنگ پارچه بسیار کمتر می شود .

با توجه به کاربرد ساده تر و در عین حال سریع تری که این نوع از اتوها داشتند ، به سرعت مورد توجه قرار گرفتند و در زمانی کوتاه جایگزین اتوهای قدیمی شدند . اتوهای بخار نیز به سرعت توسعه یافتند ، به گونه ای که در حال حاضر می توانید انواع متنوعی از این محصولات را با ابعاد و شکل ظاهری مختلف ببینید و متناسب با نیاز و حتی سلیقه خود انتخاب و مورد استفاده قرار دهید . اما این بار می خواهیم محصولی جدید را با عنوان اتو بخار دستی مسافرتی به شما معرفی و عرضه داریم . محصولی با طراحی نوین و در عین حال بسیار کاربردی که می تواند نیاز شما به اتوهای بزرگ برای بسیاری از کارهای ساده را از بین ببرد .

اتو بخار دستی مسافرتی ، طراحی ظاهری متفاوت و در عین حال خاصی نسبت به محصولات مشابه خود دارد . این دستگاه دارای دسته ارگونومیک و وزن سبکی می باشد ، به همین دلیل به راحتی می توانید آن را در دست خود بگیرید ، بدون اینکه وزن آن باعث آزار و یا حتی خستگی دست شما شود . علاوه بر شکل ظاهری ، نوع عملکرد محصول هم با اتوهای معمولی کمی متفاوت است . این دستگاه بخار مستقیم را با فشار بیشتر به سطح پارچه نظیر لباس یا پرده در حالت ایستاده (آویزان) اسپری می کند که باعث از بین رفتن چروک لباس می شود .مخزن آب اتو ، بر روی دستگاه تعبیه شده و با استفاده از پیمانه ای که همراه خود دارد می توانید آن را پر کنید . در قسمت زیرین دستگاه نیز یک اهرم قرار دارد که با به کارگیری آن می توانید سطح پارچه و یا لباس را به شکلی بهتر اتو کنید . اتو بخار دستی ، دارای دو سری ساده و فرچه ای می باشد . با استفاده از سری ساده می توانید چروک لباس را از بین ببرید و سری فرچه ای نیز برای از بین بردن کثیفی و چروک بر روی لباس استفاده می گردد . اما کارایی این محصول تنها به اینجا ختم نخواهد شد . شما می توانید با استفاده از سری فرچه ای و بخار دستگاه سطوح مختلف در ابعاد کم نظیر سرامیک را نیز تمیز نمایید .


ویژگی های اتو بخار دستی مسافرتی :

طراحی نوین و در عین حال کار کاربردی
ابعاد : 31cm *10.5cm
سبک
توان : 1000 وات
سهولت در استفاده
منبع تغذیه : برق
عملکرد به صورت اسپری مستقیم و با فشار بخار آب
دارای دو سری ساده و فرچه ای
مناسب جهت از بین بردن چروک و کثیفی پارچه
امکان اتو کردن پرده و لباس در حالت آویزان و ایستاده
قابل استفاده برای لباس ، پرده و ...
امکان استفاده جهت تمیز کردن سطوح مختلف نظیر سرامیک
مناسب جهت استفاده در منزل ، مسافرت و ...
6 رای

نظرات کاربران