خیمه نور عکاسی (لایت باکس)S&S سایز 80*80

Photo Light Tent Soft Box

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۷۱۶
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
لایت باکس عکاسی

به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از خرید تماس بگیرید

خیمه نور یا لایت باکس در سایز 80*80 از برند معتبر S&S در زمینه ساخت تجهیزات عکاسی با قیمتی مناسب، برای شما عکاسان عزیز ارایه می شود.
این محصول دارای چهار رنگ مختلف برای استفاده به عنوان بک گراند میباشد.

مبلغ :
۳۶۵,۰۰۰ تومان

یکی از ابزارهای کارآمد برای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی لایت باکس یا خیمه نور می‌باشد. با استفاده از خیمه نور شما می‌توانید نوری ملایم را بر سطح جسم مورد نظر ایجاد کنید.
سافت‌باکس‌ها می‌توانند برای نرم‌کردن سایه‌ها، و ایجاد نور زیبا روی سوژه‌ها استفاده شوند.
کاربرد سافت‌باکس‌ها در امور تبلیغاتی و صنعتی چشمگیر است.
خیمه نور عکاسی (لایت باکس) سایز 80*80 که با استفاده از آن می‌توانید یک استودیوی نور مناسب برای عکاسی ‌ماکرو و تبلیغاتی راه‌اندازی نمایید. این خیمه‌ی مکعبی نرم و قابل‌انعطاف از یک نوع پارچه‌ی خاص نایلونی ساخته ‌شده است که نور تابشی از منابع خارجی را با حالتی ملایم پخش می‌کند. همچنین سایه‌هایی نرم ایجاد کرده و از تابش‌های براق و خیره‌کننده جلوگیری می‌نماید. با استفاده از این وسیله می‌توان یک محیط کاملاً کنترل شده از نظر روشنایی در اطراف سوژه عکاسی ایجاد کرد تا با پرهیز از مشکلات شایع در عکاسی مانند عکاسی از اشیاء براق، انعکاس‌های ناخواسته و ناهماهنگ نور به نتیجه دلخواه رسید.
از موارد دیگری که بهتر است برای تنظیم نور تابشی از این وسیله استفاده کنید زمانی است که از اشیاء و کالاها عکس‌هایی را به منظور چاپ در کاتالوگ یا برای بارگذاری روی وب‌سایت یک فروشگاه آنلاین، می‌گیرید. همچنین برای استفاده در هنگام عکاسی از جواهرات نیز انتخاب مناسبی است.
از آنجا که ممکن است برای سوژه‌ی خود به پس‌زمینه‌های متنوع نیاز داشته باشید، پس‌زمینه‌هایی در چهار رنگ سیاه، سفید، آبی و قرمز همراه این سافت باکس در نظر گرفته شده که می‌توان با استفاده از یک نوار چسب آن را در پس‌زمینه‌ی خیمه نصب نمود.

مشخصات :
ابعاد : 80 * 80 سانتیمتر
دارای 4 پس‌زمینه رنگی : سفید - سیاه - آبی - قرمز
دارای پک حمل
8 رای

نظرات کاربران