اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۷۴۰
وضعیت کالا :
ناموجود
رینگ معکوس مناسب برای دهانه لنز نیکون 67 میلی متری

مبلغ :
۶۵,۰۰۰ تومان

عکاسی با رینگ معکوس یکی از ارزان‌ترین روش‌های عکاسی ماکرو یا ماکرو گرافی است. در این روش نیازی به تهیه لنز‌های ماکرو نیست و می‌توانید با اغلب لنز‌هایی که در اختیار دارید، عکس‌های ماکرو فوق‌العاده‌ای را ثبت کنید. تکنیک ماکرو گرافی با رینگ معکوس همان‌طور که از نام آن برمی‌آید با معکوس کردن لنز انجام می‌شود.
با استفاده از رینگ‌های معکوس، عکاس قادر خواهد بود تا با اتصال معکوس لنز به بدنه دوربین، یک لنز معمولی را عملاً به یک لنز ماکرو تبدیل کند و از فاصله‌ی بسیار نزدیک روی سوژه فوکوس کرده و همانند یک لنز ماکروی گران قیمت، عکس‌های با کیفیت بگیرد؛ بنابراین با بهره از این نوع مبدل‌ها می‌توان عکس‌های کلوز‌آپ فوق‌العاده‌ای گرفت، آن هم با صرف هزینه‌ای به مراتب کمتر و ارزان‌تر.
برای این کار باید ابتدا یک حلقه معکوس متناسب با دهانه لنز‌ی که در اختیار دارید (مانند یک فیلتر دو طرفه بدون شیشه) را در جلوی لنز بسته و لنز را به صورت برعکس، روی بدنه دوربین نصب کنید. رینگ معکوس کننده 67 MM به صورت اختصاصی برای لنز‌های نیکون با دهانه 67 میلی‌متر طراحی شده به طوری که قادر خواهید بود این قبیل لنز‌ها را به راحتی به بدنه دوربین‌های DSLR متصل نمایید.

مشخصات :

- رنگ : مشکی
- قطر دهانه : 67 میلی‌متر
- کنترل : کاملاً دستی (فوکوس و دیافراگم به صورت دستی)
- مناسب برای عکاسی ماکرو
4 رای

نظرات کاربران