سافت باکس زنبوری دار 80*120 برند S&S

Softbox S&S 80*120 With Grid

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۶۰۷۹
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
سافت باکس

به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از خرید تماس بگیرید

سافت باکس زنبوری دار سایز 80*120 از برند S&S مناسب برای عکاسی استدیویی

مبلغ :
۴۶۵,۰۰۰ تومان

یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در نورپردازی پرتره، صنعتی و تبلیغاتی سافت باکس‌ها هستند. وظیفه سافت باکس‌ها در عکاسی این است که نور را از خود عبور داده و باعث نرم تر کردن نور می‌شود. قرار دادن سافت باکس‌ها یا هر منبع نوری دیگر با توجه به قراگیری زوایای مختلف نسبت به سوژه، ارتفاع soft box و همچنین دوری و نزدیکی به سوژه باعث به وجود آمدن موقعیتهای مختلف نوری در سوژه می‌شود.
قسمت بیرونی soft box از یک پارچه تیره تشکیل شده است اما داخل سافت باکس سفید، طلایی یا نقره ای می‌باشد. رایجترین رنگ مورد استفاده در سافت‌باکس‌ها نقره‌ای است که 100 نور را بازتاب میدهد.
قیمت سافت باکس‌ها، ابعاد و همچنین شکل آن‌ها بسیار متنوع است. سافت باکس‌ها در سایزهای گوناگون که از 10.10 سانتی‌متر شروع شده تا 3.4 متری موجود می‌باشند. همچنین از نظر ظاهر در شکل‌های مختلف مستطیل، مربع و هشت ضلعی در بازار موجود هستند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. سایزهای کوچک soft box برای عکاسی پرتره و از نظر حمل آسان‌تر، بسیار محبوب هستند. سایزهای متوسط این ابزار نسبت به سایز بزرگ‌تر آن‌ها سایه های کمتری را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. و بالاخره سایزهای بزرگ آن که بیشتر کاربرد صنعتی دارد، مانند اکتا باکس‌ها. اکتا‌باکس ها هشت ضلعی هستند و پهنای نور زیادی دارند از این رو بیشتر در موارد عکاسی صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

- ابعاد :80*120 cm
- زنبوری : دارد
- دیفیوزر : دارد
3 رای

نظرات کاربران