سه پایه عکاسی ونگارد مدل ALTA PRO 263 AT

Vanguard ALTA PRO 263 AT Tripod

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۷۰۹
وضعیت کالا :
ناموجود

به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از خرید تماس بگیرید

سه پایه عکاسی ونگارد مدل ALTA PRO 263 AT با طراحی منحصر به فرد و با وزن دو کیلو گرم تحمل وزن هفت کیلو گرم را دارا می باشد.
پایه های این نگهدارنده دوربین قابل تنظیم برای زاوایای 25، 50 و 80 درجه هستند.

مبلغ :
۷۵۰,۰۰۰ تومان

لرزش احتمالی دست در هنگام عکاسی یکی از دغدغه های بسیاری از عکاسان می باشد. برای جلوگیری از لرزش احتمالی دست در هنگام عکاسی سه پایه یا تک پایه دوربین عکاسی پیشنهاد می شود. بدین ترتیب بدون نیاز به کمک دیگران مخصوصا زمان استفاده از اعداد شاتر طولانی در هنگام عکاسی، عکس های زیبا و بدون تار شدگی را ثبت نمایید. همین طور در هنگام فیلم برداری نیز می توانید از سه پایه و یا تک پایه ها برای ثبت تصاویر منحصر به فرد کمک بگیرید.
جنس سه پایه ونگارد Alta Pro 263 AT از آلیاژ آلومینیوم بوده و قادر است حداکثر وزنی معادل 7 کیلوگرم را تحمل نماید.این سه پایه دارای یک میله مرکزی با توانایی چرخش 0 - 360 درجه در موقعیت‌های عمودی و افقی است. با کمک این ویژگی می‌توان به طور موثر و بهینه از تمام قابلیت‌های یک سه پایه برای دوربین خود بهره ببرید. قفل ستون مرکزی مجهز به مفصل گردنده و قفل (ISSL) است که به تعادل، پایداری و استفاده آسان کمک شایانی کرده است. سه پایه ونگارد Alta Pro 263 AT دارای قفل پایه و پایه‌های میخ‌دار است که برای استحکام سه پایه در سطوح متفاوت بسیار مناسب است.
س
مشخصات :
وزن : 2 کیلو گرم
جنس : آلومینیوم
نوع هد : فاقد هد
حداکثر ظرفیت تحمل : 7 کیلوگرم
حداکثر ارتفاع : 1650 میلیمتر
حداقل ارتفاع : 1325 میلیمتر
طول در حالت بسته : 630 میلیمتر
تعداد قطعات پایه : 3
نوع قفل : گیره‌ای
سایز پیچ ماونت هد 4/1 و 8/3 اینچ
فطر میله پایه : 26 میلیمتر
کیف مخصوص و آچار
7 رای

نظرات کاربران