اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۶۸۹
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
کوله دوربین عکاسی

به دلیل نوسان قیمت ها، لطفا قبل از خرید تماس بگیرید

کوله‌پشتی ونگارد مدل UP-Rise II 48 طوری طراحی شده است که دارای گنجایش یک دوربین اس‌ال‌آر حرفه‌ای به همراه لنز تا 70-200، تا چهار لنز اضافی، یک فلاش، لوازم جانبی مختلف، یک لپ‌تاپ 15 اینچی، و یک سه‌پایه را دارد. همچنین قابلیت تغیر سایز را در این محصول شاهد هستیم.

مبلغ :
۷۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۸۱,۰۰۰ تومان (۱۲٪)
مبلغ نهایی :
۶۱۹,۰۰۰ تومان

یکی از همراهان همیشگی عکاسان مخصوصا عکاسان طبیعت کیف و کوله پشتی مخصوص تجهیزات عکاسی میباشد. این ابزار محبوب برای عکاسان وسیله بسیار مفیدی برای حمل و محافظت از تجهیزات عکاسی مانند دوربین، لنزها، سه پایه و لپ تاپ و در صورت نیاز فلاش میباشد.
کوله‌پشتی ونگارد مدل UP-Rise II 48 یکی از پر طرفدار ترین مدل های کوله پشتی در بین دیگر تولیدات ونگارد می باشد. این کوله پشتی جادار دارای یک زیپ در قسمت پایین می باشد که به بزرگ تر و جادار تر کردن این کوله کمک می کند. بدین ترتیب امکان جاسازی ابزارهای بیشتر در این کوله پشتی فراهم میشود.
جنس این کوله پشتی تجهیزات عکاسی بسیار مقاوم است و دارای پوششی جهت محافظت از آن در مقابل آب و باران میباشد.
پوشش داخلی نارنجی رنگ کوله پشتی جهت نظم دادن به قرار گیری مناسب تجهیزات مختلف طراحی شده است. تعدد جیب های تعبیه شده در این کوله پشتی فضای مناسبی را برای قرار دادن کارت حافظه، باتری دوربین و دیگر ابزار های کوچک فراهم آورده است. همچنین فضای مناسبی برای قراردادن سه پایه عکاسی در کنار کوله به خوبی فراهم شده است.
8 رای

نظرات کاربران