ماگ هنری برای علاقه مندان به سینما

Director And His Assistants

وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
ماگ
ماگ مخصوص علاقه مندان به سینما با لوگوی Director and his assistants.
وسیله ای زیبا و کاربردی برای تمام علاقه مندان به هنر. بهترین دکور برای میز کار و محیط منزل شما.
قابل شستشو و مقاوم در برابر شوک گرمایی.
سایر طرح ها را در همین فروشگاه مشاهده نمایید.

مبلغ :
۲۵,۰۰۰ تومان

این لیوان با طرح مخصوص عکاسان، میتواند جلوه خاصی به فضای کاری شما بدهد. از این ماگ میتوانید هم به عنوان وسیله ای برای نوشیدن نوشیدنی دلخواه خود استفاده کنید و هم به عنوان یک شی دکوری بر روی میز کار خود یا قفسه های دکور استفاده کنید.
طرح روی این ماگ، با عنوان Director and his assistants برای علاقه مندان به سینما و هنر بسیار مناسب است.

جنس این ماگ ها از سرامیک با کیفیت و لعاب دار است که در برابر، گرما، سرما و شوک های حرارتی بسیار مقاوم است. اگر چه ماگ های سرامیکی نسبت به لیوان های شیشه ای از استحکام بیشتری در مقابل ضربه برخوردار هستند، اما در صورت افتادن ماگ، احتمال شکستن آن وجود دارد. پس مراقب ماگ خود باشید.

لازم به ذکر است لایه لعاب روی این ماگ ها موجب می شود هیچگونه اثر لکه ای روی ماگ باقی نماند و پس از شستشو، مانند روز اولش شود. ضمن اینکه به دلیل کیفیت بالای چاپ روی این لیوان ها، تعداد دفعات شستشو، تاثیری بر روی رنگ طرح چاپ شده ندارد. اما دقت داشته باشید که با سیم ظرفشویی آن را نشویید. همچنین استفاده طولانی مدت از مواد سفیدکننده (وایتکس) ممکن است لعاب و طرح روی لیوان را از بین ببرد. اما مایع های معمولی ظرف شویی، تاثیری برروی لعاب ندارد.

لیوان ها دارای حجم 300 سی سی میباشند و قابلیت گرم نگه داشتن نوشیدنی تا مدت بالایی را دارند. همچنین این محصول دارای قاشق نمیباشد.

لازم به ذکر است کلمه ماگ (Mug) نام انگلیسی لیوان هایی ست که معمولا دسته دار هستند و اندازه متوسطی دارند که بیشتر برای نوشیدن چای یا قهوه استفاده می شوند. اگر ساعت های زیادی را صرف کار و عکاسی میکنید، با این ماگ های دسته دار میتوانید به راحتی نوشیدنی مورد علاقه خود را مصرف کرده و به کار خود افتخار کنید.
باقی ماندن لیوان و فنجان های چای، پس از مصرف، بر روی میز، نمای میز کار شما را خراب میکند و جلوه نا زیبایی به محیط دفتر شما میدهد. اما اگر این لیوان برروی میز شما باقی بماند، نه تنها میز شما را زشت نمیکند، بلکه باعث زیبایی بیشتر آن نیز میشود.

نظرات کاربران