اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
کد محصول :
۶۵۷۰۳
وضعیت کالا :
ناموجود
دسته‌بندی :
کیف دوربین عکاسی
کیف دوربین ونگارد مدل BIIN II 37 bk توصیه شده برای افرادی است که به نگهداری از دوربین خود اهمیت می دهند. یک دوربین DSLR حرفه‌ای با لنز همراه با یک لنز اضافه و لوازم جانبی کوچکی مانند کارت حافظه، باتری، شارژر و کابل‌های رابط گنجایش این کیف می باشد.

مبلغ :
۳۵۰,۰۰۰ تومان

یکی از همراهان همیشگی عکاسان مخصوصا عکاسان طبیعت کیف و کوله پشتی مخصوص تجهیزات عکاسی میباشد. این ابزار محبوب برای عکاسان وسیله ای بسیار مفید برای حمل و محافظت از تجهیزات عکاسی مانند دوربین، لنزها، سه پایه و لپ تاپ و در صورت نیاز فلاش میباشد.
کیف دوربین Vanguard مدل BIIN II 37 bk توصیه شده برای افرادی است که به نگهداری از دوربین خود بخصوص در برابر رطوبت و آب اهمیت ویژه ای قائل هستند. جنس این کیف طوری طراحی شده است که در محیط های مرطوب و دارای آب و بارندگی از دوربین و سایر ادوات عکاسی به خوبی مراقبت می کند. بنابراین برای افرادی که در محیط های مرطوب عکاسی میکنند بسیار مناسب است.
جنس پلی استر همراه با پوشش مخملی نرم که در داخل کیف تعبیه شده برای جلوگیری از خش و رد در ابزارهای داخل کیف بسیار میسر است. این کیف دارای گنجایش یک دوربین DSLR حرفه‌ای با لنز همراه با یک لنز اضافه و لوازم جانبی کوچکی مانند کارت حافظه، باتری، شارژر و کابل‌های رابط میباشد. وزن کیف دوربین ونگارد مدل BIIN II 37 bk 510 گرم است و قابلیت استفاده از آن به صورت کوله پشتی و دستی فراهم است.
این کیف شامل دو جیب زیپ دار و یک جیب تور دار میباشد. یک جیب زیپ دار در جلوی کیف برای دسترسی آسان تر به تجهیزات مورد نظر و یک جیب زیپ دار در کنار بدنه ی آن قرار دارد. جیب توری نیز به منظور گنجاندن مونوپاد یا بطری آب طراحی شده است.
5 رای

نظرات کاربران