ماگ عکاسی، مخصوص عکاسان

I Love Canon Photography Mug

کد محصول :
۶۵۶۴۳
وضعیت کالا :
موجود
دسته‌بندی :
ماگ
ماگ مخصوص شما عکاسان عاشق کنون، با طرح I LOVE Canon .

مبلغ :
۲۵,۰۰۰ تومان

این لیوان با طرح مخصوص عکاسان، میتواند جلوه خاصی به فضای کاری شما بدهد. از این ماگ میتوانید هم به عنوان وسیله ای برای نوشیدن نوشیدنی دلخواه خود استفاده کنید و هم به عنوان یک شی دکوری بر روی میز کار خود یا قفسه های دکور استفاده کنید.
طرح روی این ماگ، کاملا اختصاصی برای عکاسان است. عبارت i love canon حک شده بر روی ماگ مختص افرادی است که عاشق این برند برتر هستند.

جنس این ماگ ها از سرامیک با کیفیت و لعاب دار است که در برابر، گرما، سرما و شوک های حرارتی بسیار مقاوم است. اگر چه ماگ های سرامیکی نسبت به لیوان های شیشه ای از استحکام بیشتری در مقابل ضربه برخوردار هستند، اما در صورت افتادن ماگ، احتمال شکستن آن وجود دارد. پس مراقب ماگ خود باشید.

لازم به ذکر است لایه لعاب روی این ماگ ها موجب می شود هیچگونه اثر لکه ای روی ماگ باقی نماند و پس از شستشو، مانند روز اولش شود. ضمن اینکه به دلیل کیفیت بالای چاپ روی این لیوان ها، تعداد دفعات شستشو، تاثیری بر روی رنگ طرح چاپ شده ندارد. اما دقت داشته باشید که با سیم ظرفشویی آن را نشویید. همچنین استفاده طولانی مدت از مواد سفیدکننده (وایتکس) ممکن است لعاب و طرح روی لیوان را از بین ببرد. اما مایع های معمولی ظرف شویی، تاثیری برروی لعاب ندارد.

لیوان ها دارای حجم 300 سی سی میباشند و قابلیت گرم نگه داشتن نوشیدنی تا مدت بالایی را دارند. همچنین این محصول دارای قاشق نمیباشد.

لازم به ذکر است کلمه ماگ (Mug) نام انگلیسی لیوان هایی ست که معمولا دسته دار هستند و اندازه متوسطی دارند که بیشتر برای نوشیدن چای یا قهوه استفاده می شوند. اگر ساعت های زیادی را صرف کار و عکاسی میکنید، با این ماگ های دسته دار میتوانید به راحتی نوشیدنی مورد علاقه خود را مصرف کرده و به کار خود افتخار کنید.
باقی ماندن لیوان و فنجان های چای، پس از مصرف، بر روی میز، نمای میز کار شما را خراب میکند و جلوه نا زیبایی به محیط دفتر شما میدهد. اما اگر این لیوان برروی میز شما باقی بماند، نه تنها میز شما را زشت نمیکند، بلکه باعث زیبایی بیشتر آن نیز میشود.

نظرات کاربران