اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۹۰
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه یکی دیگر انگشترهای الکساندریت سایت زرسی zarsee.com بوده

انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه کد R110، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۲۶۴,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۲۶,۴۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۱,۱۳۷,۶۰۰ تومان

انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه کد R110، رکاب این انگشتر الکساندریت هفت رنگ از نقره عیار بالای 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر دست ساز مردانه که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی ساخته شده است از ظرافت زیادی برخوردار است. از نکات جالب توجه رکاب این انگشتر می توان به آیینه کاری ، مخراج کاری زیبا و منظم اشاره کرد که مورد پسند همه افراد در سنین مختلف است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته الکساندریت هفت رنگ بوده و نگین های اطراف نگین اصلی، 8 عدد زمرد می باشد. چیدمان متفاوت نگین ها، به زیبایی انگشتر افزوده و آن را در زمره زیبا ترین انگشترهای دست ساز الکساندریت هفت رنگ قرار داده است ، انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه کد R110 با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ الکساندریت هفت رنگ و سنگ زمرد می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار و دوست داشتنی برای نزدیکان باشد.شما با مطالعه مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر و با اندازه گرفتن دور انگشت خود قادر به تشخیص سایز انگشت خود هستید. ضمنا این انگشتر الکساندریت هفت رنگ دست ساز مردانه در هر نقره یا طلا فروشی در شهر محل سکونت خود قابل سایز شدن هست.خواص سنگ الکساندریت (Alexandrite)
خواص سنگ الکساندریت زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما مهمترین خواص سنگ الکساندریت را بیان کرده ایم:

سنگ الکساندریت به ما کمک می کند با فراوانی لذتهای خالص الهی وفق داده شویم. این سنگ همچنین از انعطاف پذیری برخوردار است و توانایی انتخاب حالت عاطفی که در وجود شما ساکن شده است را حمایت میکند.

سنگ الکساندریت در پیدا کردن منبع لذت و نورانیت توانایی زیادی دارد ،همچنین کسانی را که از سنگ الکساندریت استفاده می‌کند در شرایط بد آب و هوایی نیز کمک می کند.

سنگ الکساندریت ما را ترغیب می کند تا خوب را از بد باز شناسیم و تمام تجربه های زندگی را با شادی در قلبمان بپذیریم.

خواص سنگ زمرد
خواص سنگ زمرد زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ زمرد را بیان کرده ایم:

سنگ زمرد در گشایش قلب انسان به سوی عشق الهی کمک می کند.

سنگ زمرد باعث آموزش و تعلیم دادن اقدامات خود به دیگران از سر دلسوزی می شود.

سنگ زمرد در شناخت خود به اندازه کافی کمک می کند.

نظرات کاربران